Znakomita ochrona telefonu przed uszkodzeniami

| 0
Zależnie od kategorii i modelu telefonu komórkowego, można zakupić etui, które właściwie będzie ochraniało telefon przed różnorakimi wypadkami.

GoPro Hero 4 Silver Teardown
Autor: Dave Jones
Źródło: http://www.flickr.com
Wszystkie mają też różnorakie kolory, wśród których można wybrać odpowiedni.
Etui Apple iPhone 6 case doapple iphone 6 kupić można w różnych postaciach. Niektóre z nich chronią nawet przed nieoczekiwanym zalaniem, a także i kurzem. Wciąż jednak najważniejszym ich obowiązkiem jest zabezpieczenie przed upadkiem, a w efekcie uszkodzeniem. Coraz bardziej fantazyjne futerały z kolei mają również funkcję baterii, która została wbudowana w tył case’u. Właśnie dzięki niej telefon komórkowy o wiele dłużej utrzymuje się i nie wymaga ładowania. Etui Apple iPhone 6 pomaga podtrzymać model „przy życiu” nawet do około 26 godzin użytkowania. Nakładkę silikonową można szybko oraz prosto ściągnąć, natomiast z powodu ich różnorodności – jest możliwość zmieniania ich w dogodnym czasie. Ich Wybór jest bardzo szeroki, a z tego też powodu każdy właściciel iPhone’a ma możliwość dostępności wielu modeli futerałów. Jednocześnie żaden z nich nie znudzi się po krótszym czasie.
Poza futerałem, większość osób decyduje się na szkło ochronne na telefon – https://www.etuo.pl/folie-szkla. Ma on dwie postaci, w których występuje – jako folia i jako szkło hartowane. Oba mają różne właściwości, od których także zależy ich cena. Folia jest elastyczna, a z kolei szkło – perfekcyjnie ochrania ekran przed wszelkimi pęknięciami, zarysowaniami i innymi kłopotami.

Należy wspomnieć, że szkło hartowane jest tak twarde, że może je zarysować jedynie… ostrze diamentowe. Z tego powodu każdy smart fon jest świetnie chroniony przed wszelkimi nieoczekiwanymi wypadkami.
Comments are closed.