Ciekawe zagadnienie: biżuteria dla faceta

| posted in: Biżuteria, Kobieta | 0
Przede mną dość dyskusyjna tematyka – biżuteria dla mężczyzn. Materia pełna ślepych uliczek. Wielu mężczyzn po zobaczeniu takiego zestawu słów popaść by mogło jeżeli nie w przerażenie (bo przecież prawdziwy facet nie boi się niczego) to przynajmniej w zażenowanie. Ci z nich którzy mają tendencje do filozofowania być może zadumaliby się nad kondycją współczesnego mężczyzny a wręcz nad zamianą ról społecznych jaka na pewno ma miejsce w naszym społeczeństwie.

Wspaniałe kamienie szlachetne snem wszystkich kobiet

| posted in: Biżuteria, Kobieta | 0
Uważa się, że najlepszymi towarzyszami kobiety są diamenty. I raczej coś w tym jest. Chyba nie ma takiej przedstawicielki płci pięknej na ziemi, której nie dałoby się obłaskawić znakomitą biżuterią z tym konkretnym świecidełkiem. Od zarania dziejów jest un uważany za cechę niewyobrażalnego dobrobytu. Twory jubilerskie z diamentem są synonimem elegancji i szyku. Są to prawdziwie królewskie klejnoty i każda dama chciałaby mieć je w swojej kolekcji.

Nabywanie kamieni szlachetnych

| 0
Kamienie szlachetne i półszlachetne są znane i lubiane w obrębie całego świata od wieków. Z początku ich wartość upatrywano wyłącznie w kwestiach estetycznych, czyli krystalicznym kształcie i blasku. Wymienione cechy także wpłynęły na to, że z kamieni szlachetnych zaczęto tworzyć elementy dekoracyjne. Minerały te jednak to nie tylko piękno i blask, ale również wiele praktycznych cech.