Zaaranżuj swoje mieszkanie z pomysłem.

| 0
Kupujesz mieszkanie i nie jesteś pewny jak je urządzić? Kłopotem jest wybór mebli, a spokoju nie daje kolor ścian? Masz dość klasycznych, czyli po prostu nudnych mebli? Chciałbyś wybrać coś nietuzinkowego, ale nie wiesz za bardzo, w czym dobrze byś się czuł? Żaden kłopot.

Postaramy się przybliżyć królujące na salonach trendy w meblowaniu wnętrz, tak, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

meble systemowe

Autor: Forte
Źródło: www.meble.meblopol.pl

Idzie wiosna! Świeci słońce, rośnie trawa. Czemu nie wpuścić jej do naszych mieszkań? Jasne kolory lub kwiatowe motywy to najnowszy krzyk mody. Dodatkowo dostępne są w większości miejsc. Chyba nie ma nic milszego niż budzić się każdego poranka w optymistycznym otoczeniu. Do tego typu prostych wnętrz doskonale pasują niedrogie meble z zachodnich sklepów, które można samemu złożyć.

Przeciwieństwem takiego meblowania są eleganckie meble, zwykle zrobione z drzewa. Prezentują się niezwykłe okazale: biurka stylowe z mosiężnym okuciami, skrzynie na bieliznę, łóżka z drewnianymi wykończeniami lub albo toaletki z ogromnymi lusterkami. Wszystkie te przytoczone elementy tworzą całość wnętrza umeblowanego antykami. Jednak nie będą to wymarzone przedmioty młodych ludzi, którzy lubią czuć wokół siebie niezagospodarowaną powierzchnię.

Meble z kolekcji Decorattex

Autor: OPUS-M Sp. z o.o.
Źródło: OPUS-M Sp. z o.o.

Dla miłośników nowatorskich rozwiązań, mamy pomysł na sypialnię z prawdziwie designerskiego zdarzenia. Przeważnie mało, kto może się pochwalić złotymi pólkami.Meble złote nie są w naszym kraju bardzo znane, ale u naszych sąsiadów powoli robią karierę.

Spodobał Ci ten tekst? To świetnie, sprawdź stronę (https://www.petkingdom.pl/smycze-dla-psa) pod tym adresem. Zobaczysz tam większą ilość informacji na zbliżony temat.

Jako, że złoty jest bardzo intensywnym kolorem, musimy uważać z wyborem dodatków do naszej sypialni. Pamiętajmy, że przede wszystkim mamy w niej odpoczywać, i każdego ranka budzić się wyspani do pracy, a nie męczyć się feerią barw. Złoto idealnie współgrają ze srebrnymi elementami. Jeśli jednak nie bardzo przekonało nas tego rodzaju połączenie, radzimy spróbować ciut bardziej subtelnego:

Meble srebrne mogą być dopełnieniem koloru złotego lub też stanowić kolejną możliwość dla mniej odważnych . Kolor ten dominuje w umeblowaniu łazienki. Ale jeśli dobrze czujemy się w podobnych klimatach, srebro w sypialni może podziałać na nas pobudzająco. Ponad to będzie idealnie komponowało się z resztą wnętrz.

Komentarze zostały wyłączone.