Wiosenne porządki czas rozpocząć!

wpis w: Biżuteria, Kobieta | 0
Czas wiosenny nadchodzi pełną parą. Ranki są zimne, ale w ciągu dnia już jest tak cieplutko, że warto zacząć myśleć o wiosennej szafie. Weryfikację tego co założyć, a co z pewnością trzeba kupić, nawet mężczyźni winni uczynić właśnie teraz, tuż przed pełnią wiosennego sezonu. Już za chwilę na resztę roku przyjdzie nam pożegnać się z grubymi płaszczami, sweterkami upatrzonymi w czasie zimy w Szczyrku, Zakopanem z motywem górskim. I świetnie!

moda damska

Autor: HEPPIN.COM
Źródło: HEPPIN.COM
Nareszcie można pochwalić się zadbaną figurą pracowicie przecież budowaną przez intensywne treningi. Z pewnością z modą w początkowym odruchu kojarzymy kobiety ale nie jest to obecnie niezłomną regułą. Mężczyźni także uwielbiają ciuszki.

Chyba najbardziej na czasie są ostatnimi czasy longsleeve, a więc powiedziawszy w taki sposób by zwykły człowiek zrozumiał i nie musiał zaglądać ku słownikowi: jest to koszulka męska, dopasowana do ciała tak, aby pokazać atrakcyjny wygląd wysportowanego mężczyzny, z rękawami o długości trzy czwarte. Tak więc koszulki longsleeve, jest to forma pośrednia między koszulką z długim rękawem i koszulą z krótszym rękawem. Rzecz jasna nic nie szkodzi żeby jednocześnie była koszulką z aplikacjami. Najmodniejsze ostatnio kolory to błękitny, turkusowy oraz oczywiście tradycyjnie biały. Mężczyźni troszeczkę mniej umięśnieni winni wziąć pod uwagę zaopatrzenie się w bluzki z rękawem, ale nie bardzo obcisłej.

Jeśli uzupełniamy braki w garderobie dziecka lub nastoletniej latorośli możemy wybierać pośród mnóstwa deseni nie tylko jeżeli chodzi o odcienie kolorów. Dość szybko rozwijającą się gałęzią tej dziedziny mody są koszulki z aplikacjami. Oczywiście (nadruki na tkaninach) dobrane są do wieku dziecka.

Jeżeli już mamy ubranego tatę i młodzież, nadeszła pora zainteresować sięgarderobą mamusi. Sukienki zostawmy na razie w spokoju. Tak samo jak w przypadku reszty familii, zainteresujemy się samymi koszulkami. Asortyment jest niesamowity! Najnowszym fasonem są tak zwane koszulki nietoperze. Proszę ekologów o zachowanie spokoju, żadne z tych milutkich ssaków nie ucierpiało 🙂 Koszulka wyglądem przypomina nietoperza frunącego – właśnie stąd ta oryginalna nazwa.

Komentarze zostały wyłączone.