Wielki świat mody w zasięgu twojej ręki

wpis w: Biżuteria, Kobieta | 0

Autor: Clarks
Jeżeli jesteś wielką pasjonatką albo pasjonatem mody, lecz niestety stan twojego konta nie wskazuje na to, abyś mógł lub mogła wydać bez najmniejszego problemu kilka lub kilkanaście tysięcy złotych na zakupy, nie ma się co zamartwiać, gdyż sklep h&m zaspokoi najbardziej wyszukane gusta.

Co pewien czas marka h&m nawiązuje współpracę z postaciami ze świata wielkiej mody, tworząc razem oryginalne kolekcje w naprawdę niskich cenach, na które mogą sobie pozwolić również właściciele o mniej zasobnym portfelu. Jako przykład warto wymienić projekty utworzone razem z Jimmy Choo, Versace, Karlem Lagerfeldem czy Anną dello Ruso. Można się jednak trochę zdenerwować na wcześniejsze zdania, ponieważ ceny tych rzeczy nie odpowiadają tym, które zazwyczaj spotkać możemy w sklepie. Te ceny są wyższe. Ale nie ma co się dziwić, gdyż wspomniane powyżej marki oraz nazwiska, są symbolem mody oraz luksusu z najwyżej półki, a to jak łatwo się domyślić może kosztować.

Problemem jest, że kolekcje dostępne są tylko w wytypowanych sklepach, a dodatkowo rozchodzą się jak świeże bułeczki. Która kobieta nie chciałaby mieć w swojej kolekcji torby h&m takiej marki jak Versace. Chcąc więc złowić coś dla siebie należy przyjść w dniu tak zwanej premiery, dobrze byłoby jeszcze długo przed oficjalnym otwarciem sklepu, ustawić się w gigantycznej kolejce, a później stoczyć „walkę” z innymi kupującymi, którzy podobnie jak my chcą zabrać ze sobą do swoich szaf najlepsze egzemplarze. W sumie trzeba powiedzieć, że nie prezentuje się to w praktyce tak strasznie, jak brzmi, a tego typu wydarzenia przebiegają zazwyczaj w radosnej atmosferze.

Tym jednak, którym powyższy sposób kupowania nie odpowiada pozostaje liczyć na opcję zakupu odzieży z drugiej ręki. I nie musi chodzić o rzeczy używane ale o takie, które mają w sprzedaży np. sklepy internetowe, które oferują rzeczy różnorodnych firm oraz z różnych sezonów. Tak więc, jeśli mamy chęć kupić kozaki h&m, jaki już dawno ulotniły się ze sklepu, warto poszukać ich w sieci. Różnego rodzaju strony internetowe, również te aukcyjne, mogą wspomóc nas w zakupach wyśnionego modelu, którego nie dostaliśmy w innym miejscu.

Komentarze zostały wyłączone.