W świecie mody

wpis w: Kobieta | 0
Panowie często mają ambaras ze zrozumieniem kobiet. Nic dziwnego, albowiem płeć zmienia bardzo wiele – nasze zachowania, gusta i talenty. Rzecz jasna jak najbardziej słuszne są postulaty równości płciowej, jednakże nie znaczy to, że ignoruje się występujące różnice.

Jesteśmy w stanie stać długie godziny przed lustrem i dobierać odpowiedni fason lub wzór. Rzadko jednak z tego typu zaangażowaniem przejmujemy się tym, co nosimy pod strojem. Bielizna nie wyzwala już w nas takich namiętności.

Szczerze zalecam ten link (https://13tattoo.pl/) wszystkim, którzy bezskutecznie poszukują tekstów o pokrewnej tematyce oraz które są tak samo emocjonujące. Kliknij i zobacz!

A przecież to równie istotny detal całego ubioru, co spodnie, czy bluzka.

Można stwierdzić, że umiłowania facetów uczyniły, że niewiasty przykładają szczególną wagę do doboru biustonoszy. Niektóre znane analityczki z feministycznym spojrzeniem na świat podkreślają, że jest to element patriarchalnej dominacji na paniami. Czy jest tak w rzeczywistości? Możliwe, jednak warto zaznaczyć, iż niewiasty też mają pewien wpływ na prezencję facetów – panowie nierzadko wpadają w kompleksy przez otyłe brzuchy i niewystarczające gabaryty przyrodzeń.

bielizna

Autor: Kinga
Źródło: Kinga

Dawniej tę część garderoby zastępowano pasami z materiału, którym niewiasta obwiązywała się na wysokości biustu. Poprzez następne wieki tkanina ewoluowała, aż przybrała kształt okrutnego pancerza. Gorsety ściskały damę, a także zazwyczaj deformowały jej kształty. Cierpień doznawały też narządy wewnętrzne.

Jeżeli chcesz poznać rozważane zagadnienie także z innej perspektywy oraz szukasz analogicznych danych, to więcej zobaczysz w treści (https://www.zegarki.pl/pl/zegarki-oris).

Gdy po wielu wiekach panie zrzuciły z siebie to narządzie tortur, zaczęto projektować pierwsze.

Jeśli nie możesz namierzyć w sklepach z ciuchami egzemplarzy w dużych rozmiarach, skorzystaj z wsparcia sieci. W cyberprzestrzeni jest cała masa sklepów WWW z bielizną. Spore rozmiary odszukasz, gdy do wyszukiwarki internetowej wkleisz frazę „biustonosze usztywniane” (możesz zobaczyć też tutaj: ). W tym sezonie modne są awangardowe stylizacje, które mocno czerpią z dawnych lat. Jeśli planujes być modna, zamów biustonosz typu Push-Up .

Komentarze zostały wyłączone.