W jaki sposób kształtują się nowe tendencje w modzie dla pań

wpis w: Biżuteria, Kobieta | 0
Jeśli jesteś dziewczyną, która lubi się stylowo ubrać (chociaż chyba powinniśmy zapytać, która z nas nie lubi się ciekawie ubrać), wtedy na pewno zaciekawi Cię ten artykuł.

Czarnoskóra kobieta

Autor: Audrey Xavier Brulu
Źródło: http://www.flickr.com
W dużym skrócie przedstawiamy w nim trendy na najbliższy dwa tysiące czternasty rok. Jeżeli chcesz być na bieżąco z modowymi nowinkami, wówczas bez wątpliwości powinnaś poświęcić kilka chwil na zapoznanie się z naszym artykułem. Jeśli zastanawiasz się, czy coś z starszych lat wróci do łask, podpowiadamy – obecnie na topie będzie między innymi moda sklep internetowy z odzieżą damską z lat dziewięćdziesiątych.

Kiedy w Twojej szafie zalegają dla przykładu ogrodniczki, których nie nosiłaś od trzeciej klasy szkoły średniej, właśnie teraz nadszedł właściwy czas, aby je wyciągnąć. Jeśli się w nich pokażesz, stanowczo wzbudzisz ogromny zachwyt. Moda damska (moda dla kobiet)

Modelka na wybiegu

Autor: George Vale
Źródło: http://www.flickr.com

dwa tysiące czternastego roku będzie łaskawa również dla wszystkich osób, które wybierają wygodę zamiast elegancji.

Jeśli lubisz nosić za duże ubrania, rok 2014 kategorycznie będzie właśnie Twoim rokiem. W sezonie kategorycznie modne będzie wszystko to, co na pierwszy rzut oka może wydać Ci się szalone. Bardzo modne będą przykładowo figury geometryczne umieszczane na ubraniach albo spore kwiaty 3D, które już dzisiaj projektanci chętnie nadrukowują na swoje projekty.

Jeśli szukasz czegoś bardziej eleganckiego, wówczas zdecydowanie zaciekawią Cię najnowsze inspiracje sztuką. Jeżeli zależy Ci na pokazaniu swojego dobrego smaku, wówczas ubrania z nadrukowanymi obrazami wielkich mistrzów kategorycznie będą dla Ciebie właściwym wyborem.

Jeśli te trendy na 2014 rok Ci nie wystarczają, wówczas projektanci mają dla Ciebie na dodatek ubrania robione z tkanin transparentnych. Oczywiście takie odważne kreacje nie nadają się na wszystkie wyjścia, jednakże mogą być na pewno fantastyczną odmianą od tradycyjnych strojów.

Jeżeli natomiast chodzi o kolory, które będą dominować w tym sezonie, wtedy kategorycznie nie można nie wspomnieć o pastelach. Kiedy zdecydujesz się na ciuchy w pastelowych kolorach, stanowczo wszelkie inne modowe wpadki zostaną Ci wybaczone.

Komentarze zostały wyłączone.