Jakim sposobem skutecznie przekazać lokal z rynku wtórnego?

| posted in: Handel | 0
Mnóstwo jednostek sprzedaje swoje aktualne mieszkania, albowiem przeprowadzają się do nowego miasta, do partnera lub zdobywają nowiuteńkie mieszkanie. Nierzadko sprzedaż jest spowodowana też budową domu. W takich sprawach niewątpliwie pragnęlibyśmy śmigle sprzedać nasze własne M. Pożądane byłoby wiedzieć, jak efektywnie przekazać mieszkanie z rynku wtórnego i o których rzeczach pamiętać w czasie sprzedaży.

mieszkanie w lofcie
Źródło: flickr.com

Jeżeli sprzedajmy mieszkanie w pojedynkę, a więc bez pomocy agencji posiadłości, na pepropozycję wystawić ogłoszenie. Wskazane jest wystawić obwieszczenie o sprzedaży mieszkania na kilku przeróżnych serwisach ogłoszeniowych, wtenczas odzew niewątpliwie będzie znacznie większy. Wiele serwisów z ogłoszeniami oferuje mieszkania na sprzedaż, w wielu przypadkach ogłoszenie wolno wystawić całkowicie darmowo. Znacząca jest także sama konstrukcja ogłoszenia. (nowe inwestycje praga południe) Bez wątpienia ogłoszenie powinno zawierać każde najważniejsze wiadomości, które dotyczą mieszkania. W ogłoszeniu musi odnaleźć się cena za mieszkanie, metraż, ilość pokoi, stan mieszkania, i także lokalizacja. Wskazane jest pokrótce przedstawić samo mieszkanie, (mieszkania Maślice) natomiast także zwrócić uwagę na to czy mieszkanie sprzedajmy z umeblowaniem czy też bez. Do tego krótki opis ofertęandlowego i obiektów usługowych w okolicy także zdoła zachęcić do kupna mieszkania. Jeśli nasze mieszkanie jest prawidłowo skomunikowane z najlepszymi punktami miasta, to również wskazane jest zwrócić uwagę na tą zaletę.

wtórny rynek nieruchomości
Źródło: pixabay.com

Mieszkanie powinniśmy przedstawić z jak najlepszej strony, chociaż pamiętajmy, żeby zawarte w obwieszczeniu wiadomości były prawdziwe. Oszukiwanie nie ma sensu, bo jeżeli ktoś przyjdzie obejrzeć lokal mieszkalny to i tak przekona się o tym, czy mówiliśmy prawdę. Do ogłoszenia należałoby dodać też wiarygodne, bieżące zdjęcia mieszkania. Zróbmy je w dzień, podczas gdy w mieszkaniu będzie przejrzyście. Wykorzystajmy do tego stosowny aparat, który zrobi wyraźne, ładne zdjęcia. Pamiętajmy także o tym, aby zdjęcia wykonywać wtedy, kiedy mieszkanie jest porządne i posprzątane. Bałagan na zdjęciach naturalnie nie będzie prezentować się zachęcająco.

Comments are closed.