W czym bezpiecznie transportować dokumenty albo notebook?

| posted in: Handel | 0
Aktówka to tego typu torba, która mogłaby się okazać ciekawym rozwiązaniem nie tylko dla przedsiębiorców, ale również np. dla studentów, jacy mogliby nosić w niej swoje dokumenty. W zależności od rozmiaru takiej torby, można byłoby w niej nosić nawet laptop albo np. aparat fotograficzny.
Taka torba na dokumenty A4 to zatem doskonały pomysł na upominek tak dla męża, jak i dla syna lub brata.

torba na dokumenty a4
Autor: blu-news.org
Źródło: http://www.flickr.com
Jest wykonana z trwałego i nieprzemakalnego materiału. Dla większej części ludzi odpowiednim odcieniem będzie czarny albo brąz, jednak są modele utrzymane w innej tonacji, przykładowo beżowej lub nawet moro. Torbę na akta można by nosić w ręku przy pomocy klasycznej rączki lub zawieszoną na ramię. Pasek, który ułatwia taki transport(zobacz kształtki styropianowe do pakowania) torby mógłby być dopinany i posiadać regulowaną długość. Tego typu torby mogłyby mieć też (nadruk na materiale) logotypu pewnej konkretnej spółki, zatem są znakomitym gadżetem promocyjnym. Istnieją modele w różnorodnych przedziałach cenowych. Tego typu torbę można by kupić za zaLEDwie 30-40 złotych, jednak te wyprodukowane ręcznie sprzedawane są za nieco większą kwotę. Charakteryzują się o wiele lepszą jakością i mają znaczny okres gwarancji.
Jest tak dlatego, że w wypadku droższej torby producent położył znaczny nacisk na jakość zastosowanych surowców. Przykładowo wspomniany pasek na ramię mógłby być wyprodukowany ze skóry wzmocnionej dodatkowo nylonem.

Tego typu aktówka to doskonały sposób na bezpieczny transport nie tylko akt, lecz również portfela, notatnika czy też aparatu. Zapewnia nam to gwarancję bezpieczeństwa przenoszonych rzeczy i tego, że w żadnym wypadku ich nie zgubimy, bądź gdzieś nie zostawimy na przykład w autobusie.
Comments are closed.