Ubrać się wygodnie

wpis w: Biżuteria, Kobieta | 0
Kobietom wydaje się, że powinny nosić jedynie sukienki i buty na obcasie, jednak rzeczywistość jest taka, że nieliczne z nas są w stanie codziennie bez względu na pracą, jaką mają do zrobienia i to, jaka jest pogoda, ubrać się w ten właśnie sposób. Obecnie na ulicy panuje luz. Sporo kobiet wybiera bluzy damskie, które świetnie wyglądają z jeansami i sportowymi butami, chociaż jeśli chodzi o buty to w tej kwestii mamy dowolność. Możemy nawet do tego typu kompletu ubrać szpilki i już jest strój na wypad ze znajomymi na spotkanie.

moda

Autor: Gatta
Źródło: Gatta
Możemy też wybrać bluzę, która okaże się idealna do ładnej spódnicy i kiedy dress code naszej firmy pozwala iść w takim stroju do pracy. Domy mody prześcigają się w tworzeniu rzeczy wygodnych i ładnych i do tego jeszcze są uniwersalne, dzięki czemu kobiety posiadają naprawdę sporo możliwości, jeśli chodzi o ich codzienny, jak też odświętny ubiór. A jeżeli chodzi o domowe zacisze to idealne okażą się dresy damskie – modne ubrania. Wygoda oraz fajna estetyka będzie idealnym rozwiązaniem na leniwe popołudnie, ale i na pracowitą sobotę. Warto, więc zainwestować dres. A jeśli kochamy ćwiczyć to warto pomyśleć, o co najmniej dwóch parach takiego stroju.

Ciuchy wpisujące się we współczesne trendy

Co obecnie jest trendy? To kwestia spędzająca sen z powiek wielu blogerkom modowym, ale nie tylko. Wiele pań myśli o tym, które ciuchy możemy jeszcze ubrać a które lepiej schować na dnie szafy i poczekać na ich czas. Oczywiście modne ciuchy to dość względna sprawa. Dla jednej osoby jakaś rzecz będzie modna, a dla innej okaże się już raczej passe – więcej informacji. Dlatego należy sprawdzać, co pokazywali na wybiegach wielkie domy mody. To pozwoli na zapoznanie się z tym, co naprawdę w danym momencie jest okej. Chociaż należy przyznać, że moda body damskie ostatnio stała się bardzo otwarta.

Dziś możemy mieszać kolory, które były modne dwa sezony temu z fasonami, które wcześniej zostały odkryte. Do tego oczywiście są ubrania, które nigdy nie okażą się passe, dlatego jeżeli panie lubią np. nosić botki damskie to, chociaż zimą króluje cięższe obuwie w tym sezonie to i botki przy doborze odpowiednich ciuchów nie będą czymś złym. Nie musimy obawiać się zabawy modą, przedstawmy siebie. Łączmy to, co mogłoby na pierwszy rzut oka zdawać się nie do połączenia. Pokażmy siebie, nie stawajmy się następną kopią na ulicach.
Komentarze zostały wyłączone.