Gdzie poszukiwać modnych ubrań do codziennych stylizacji? Oto garść inspirujących wskazówek!

| 0
Chyba nikogo nie trzeba przekonywać, że w obecnych czasach bardzo istotne jest to, jak wyglądamy. Jakkolwiek wiele osób protestuje przeciwko takiemu powierzchownemu traktowaniu innych ludzi, bez wątpienia aktualne jest przysłowie „jak Cię widzą, tak Cię piszą”. Nic więc nadzwyczajnego, że wszyscy, zwłaszcza młode dziewczyny, chcą wyglądać jak najlepiej i wyróżniać się z tłumu. Jakie są na to ciekawe sposoby?

Czemu wygląd mężczyzny jest ważny? Czy to nie specjalność kobiet? Co trzeba przez to rozumieć?

| posted in: Biżuteria | 0
Jak twierdzą psycholodzy społeczni, a zwłaszcza jeden z najbardziej znanych i popularnych – Robert Cialdini, preferujemy szczególnie tych, którzy są atrakcyjni fizycznie i po prostu nam się podobają. Cialdini wie co mówi, od lat trudni się technikami wywierania wpływu społecznego, a jego publikacje sprzedają się w milionach egzemplarzy. Co więc należy wyciągnąć z tej lekcji? Nie, nie decydujmy się na operację plastyczne, jest prostszy sposób – ładnie wyglądać, oznacza, iż gustownie prezentować, czyli zadbajmy o odpowiednie ubranie.

Biustonosze i majtki

| 0
Oryginalnej bielizny nie warto bagatelizować – strój który przylega ciasno do części intymnych ma bowiem wielkie oddziaływanie na całe samopoczucie dużej ilości osób, zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Wybranie odpowiedniej bielizny dla osób o każdej płci i w różnym wieku nie bywa zazwyczaj sprawą łatwą, nieraz może być to całkiem poważny problem dla różnych ludzi. Wybrać nadzwyczajny stanik albo stringi, stroje kąpielowe, oryginalny biustonosz? Najlepiej za każdym razem uczynić początkową wybór upragnionych cech bądź typów bielizny jakie zainteresują nabywającego, aby wiedzieć, czego konkretnie się szuka. W taki sposób nie traci się przesadnie wiele czasu na zbędne chodzenie po sklepach czy przeglądanie różnych stron sieciowych oferujących atrakcyjną bieliznę.

Modne fasony na sezon wiosenno-letni

| 0
Wiosna już za oknami, a wraz z nią nastały ciepłe dni. To właściwy moment, aby pochwalić się swoimi zgrabnymi nóżkami i rzucić w kąt spodnie. Na czas wiosenno- letni z utęsknieniem wyczekują mężczyźni, by móc patrzyć na kobiece walory. W tym okresie bowiem lubimy odsłonić nieco ciała. A sukienki maximus to strój, który świetnie akcentuje naszą kobiecość.