Ubrać się wygodnie

wpis w: Biżuteria, Kobieta | 0
Kobietom zdaje się, że powinny nosić tylko sukienki i buty na obcasie, jednak rzeczywistość jest taka, że nieliczne z nas są w stanie każdego dnia bez względu na zajęcia, jakie mają do wykonania i to, czy świeci słońce, czy jest zimno, ubrać się w ten właśnie sposób. Dziś na ulicach panuje luz. Sporo pań ubiera bluzy damskie, które bardzo dobrze prezentują się z jeansami i sportowymi butami, choć jeśli chodzi o buty to w tej kwestii jest pełna dowolność. Możemy nawet do tego typu kompletu ubrać szpilki i już jest strój na wyjście ze znajomymi na spotkanie.

Skórzane rzeczy stale są modne oraz eleganckie – po prostu ponadczasowe i dlatego kobiety tak je uwielbiają

| 0
Moda nierzadko przemija tak szybko, że zwykle nie możemy dotrzymać jej kroku. Jednego dnia coś wydaje się być trendy, a kolejnego już takie nie jest. Kupimy jakaś sukienkę, założymy kilka razy, a potem musimy wrzucić na dno szafy, mimo że jest prawie nowa (jeżeli uznajemy tezę, że nie wyjdziemy z domu w czymś, co nie jest już na czasie) lub zmusimy się, aby ją zakładać pomimo modzie.

Moda codzienna – sprawdź opinie

wpis w: Biżuteria, Kobieta | 0
Ogromne przeceny właśnie ruszyły. Żeby nie zgubić się w gęstwinie zniżek i promocji trzeba sporo rozsądku i samozaparcia. Nawet jeśli coś jest obniżone nawet o kilkadziesiąt procent, to nie znaczy, że jesteśmy zmuszeni to kupować. Podczas zakupów nie o to idzie, żeby nabywać jak najwięcej, natomiast żeby wybierać to, co naprawdę się podoba i będziemy to nosić.