Jak kupić odpowiednią torebkę?

wpis w: Biżuteria, Kobieta | 0
Torebka to jeden z tych akcesoriów, jaki dla każdej kobiety ma istotne znaczenie. Wybór na rynku jest rzeczywiście szeroki i łatwo o nieodpowiedni zakup, podczas którego kierujemy się tylko kwestiami stylistycznymi. Tego rodzaju spontanicznych decyzji trzeba jednak unikać, ponieważ torebka, poza zadowalającą prezencją, powinna również być funkcjonalna. W jaki sposób w takim razie ją wybrać, by mieć pewność, że będzie się należycie sprawowała?

Jak powinna wyglądać moda? Jak się ubierać? Czy są jakieś określone normy dotyczące mody?

wpis w: Biżuteria, Kobieta | 0
Moda jest sprawą subiektywną, a jednakże tak bardzo popularną. Każdy z nas może mieć styl, doceniać go, lecz jednocześnie powinna zwracać uwagę na otoczenie, bo nie da się bez niego działać, właśnie także w obszarze mody. Czemu tak jest? To zdaje się logiczne i jest dość zbliżone do tematyki zachowania – nie postępujemy tak, ażeby za bardzo zszokować innych swoim zachowaniem, więc staramy się zachować pozory. Z modą jest podobnie, nie znaczy to jednakowoż, iż nie możemy nie respektować tych zasad.

W jaki sposób kupić właściwą suknię i dodatki komunijne?

wpis w: Biżuteria | 0
Tygodnie poprzedzające pierwszą komunię świętą, to czas gorączkowych przygotowań. Komunia, choć jest przede wszystkim doznaniem duchowym, wymaga planowania i logistyki godnej doskonale funkcjonujących organizacji. Jedną z priorytetowych kwesti, o której warto pomyśleć wcześniej, jest wybór sukienki oraz dodatków. Zależnie od płci dziecka i ustaleń danej parafii, może to być sukienka dla dziewczynki, garnitur dla chłopca bądź alby dla dzieci obojga płci.

Tajemnice torebek naszych Pań czyli co ciekawego można znaleźć w tym nioedłącznym elemencie garderoby

wpis w: Biżuteria, Kobieta | 0
Jednym z największych symbolów kobiecości są torebki – i jest to chyba jedna z niewielu rzeczy, jakiej mężczyźni nie zaczną używać, bo przecież niektórzy nawet do spódniczki się przekonali. A torebki są tylko i wyłącznie pań, i większość z nich się z nimi nie rozstaje. Bo kobietom bez torebki jest czegoś brak, i większości z nas trudno wyobrazić sobie nawet, jak mogłaby wyglądać ich żona czy mama bez czegoś trzymanego na ramieniu. A tymczasem kobiety twierdzą, że w torebkach mają praktycznie wszystko, co jest im potrzebne w codziennym dniu.