Torby dla lekarzy w sklepie internetowym.

| 0
Sklep online oferuje torby medyczne w niskich cenach. Przechowywanie i transport wybranych farmaceutyków wymaga umieszczenia ich w wygodnej torbie medycznej. Dzięki temu można zatroszczyć się o porządek, ochronę posiadanych farmaceutyków, ich trwałość i dostęp do zawartości torby zawsze, kiedy istnieje taka potrzeba. Uszycie toreb medycznych z solidnych, odpornych na wpływ czynników atmosferycznych tworzyw, ma bezpośredni wpływ na wygodę ich użycia.

Torby medyczne
Oznaczenie toreb symbolami medycznymi, pozwala na ich szybką i prostą identyfikację, gdy tylko zachodzi taka potrzeba. Torby medyczne wykonane są zgodnie z zaleceniami koordynatora PSP do spraw ratownictwa medycznego. Materiał RIP-STOP jest niezwykle wysoko odporny na przetarcia. Komora główna torby ma 3 regulowane przegrody. W komorze głównej torby umieszczono również uchwyty na butlę tlenową. W głównej kieszeni zostało specjalnie stworzone miejsce na zestaw opatrunków.

W kieszeniach bocznych znajduje się miejsce na drobny sprzętoraz uchwyt z miejscem na kołnierz ortopedyczny dwuczęściowy.Torby medyczne mają trwałe suwaki 15 mm, które zapewniają pewne otwieranie przegród torby. Torby medyczne (atomrtg.pl/) – – posiadają uchwyty do trzymania w ręce, na ramieniu oraz szelki do zakładania na plecy. Torby medyczne oznakowane są krzyżem św. Andrzeja jak i taśmą odblaskową, użyteczną do poprawy widoczności ratownika, pracującego na nocą zmianę. Torba jest pokryta pianką, co ochrania jej zawartość podczas transportu i w razie upadku torby na podłogę. Torby medyczne (https://educentrum.com.pl/) otwierane są w całości – co gwarantuje łatwy i szybki dostęp do jej wnętrza.

Podsumowując – torby medyczne to bardzo funkcjonalne torby, posiadające komorę w kształcie litery „U”, która zapewnia prosty dostęp do rzeczy znajdujących się w jej wnętrzu. W głównej przegrodzie jest do dyspozycji pięć kieszeni, zamykanych na gumkę. Na klapie są dwie kieszenie z siatki, zamykane na suwak. Oprócz tego torby medyczne mają dwie boczne kieszenie, w których znajdują się przegrody segregacyjne, również zamykane na suwak. Opiankowana kieszeń na przedzie torby jest zadedykowana dla ruchomego ampularium.Torby medyczne posiadają z tyłu specjalną kieszeń np. na dokumenty, także zasuwaną na zamek.

Pas nośny można odpiąć, posiada regulację, z komfortowym antypoślizgowym naramiennikiem. Uszy z taśmy spinane są rączką. Dno torby jest usztywniane jak i zabezpieczone stopkami z gumy. Użyte materiały zapewniają niespotykaną dotąd odporność na przetarcia oraz rozerwania. Wnętrze torby stworzone jest z prosto zmywalnego Nylonu 210D. Torby medyczne dostępne są w 4 kolorach: czerwonym, niebieskim, czarny oraz żółtym.

Comments are closed.