Bądź modna latem

wpis w: Kobieta | 0
Kiedy zimowa pora jeszcze straszy nas mrozem, to należy pamiętać, że tuż za rogiem czai się wiosna. A w raz z jej nadejściem należy pomyśleć o odświeżeniu rzeczy. Nadchodzący czas to idealny pretekst, aby poznać trendy lato 2014, a co za tym idzie wybrać się na polowanie. A moda dla kobiet zapowiada się w tym roku szalenie ciekawie. Różnorodność jest tak wielka, że zapewne każda z nas znajdzie coś dla siebie nie tylko na sklepowych pułkach, ale i w swojej szafie. Co zatem będzie królowało na wybiegach?

Jaką sukienkę wybrać na randkę?

wpis w: Biżuteria, Kobieta | 0
Co jakiś czas z pewnością robimy przegląd szafy. Zwykle poszukując stroju na konkretną imprezę, lecz czasami też tak po prostu, by zaprowadzić ład i sprawdzić, jakie ubrania na nas pasują, które wyszły z mody, a które aktualnie do niej wróciły i możemy znów zacząć je wkładać. Trzeba raz na jakiś czas przekopać szafę, bo możemy odkryć wspaniałe, a dawno zapomniane stroje. Na przykład sukienka z baskinką.

Jak duże znaczenie ma wizerunek? dla pań

wpis w: Biżuteria, Kobieta | 0
Spodnie damskie to temat rzeka. Ciężko sobie wyobrazić naszą szafę, bez choć jednej pary spodni. Są nie do przecenienia, szczególnie w okresach ciut chłodniejszych. Wygodne, kobiece, po prostu konieczne. Śród fasonów można wybierać i przebierać, podobnie jak pośród tkanin. Kluczem do sukcesu w wyborze spodni jest należyty rozmiar (wydaje się oczywiste, niemniej jednak, dlaczego dookoła taka duża liczba dziewczyn w nazbyt małych spodniach?).