Telebimy, nowoczesne rozwiązania technologiczne

wpis w: Handel | 0
Wszyscy w obecnym świecie świetnie zdajemy sobie sprawę z faktu, jak duże znaczenie odgrywają reklamy. Ich wpływ na decyzję konsumentów jest istotny. Jednak aby reklama przyniosła pożądany efekt musi być zauważalna. Z tej przyczyny pojawiło się pojęcie reklamy wizualnej. Reklama zewnętrzna, zarówno w dużych miastach jak i małych miasteczkach, ma zaabsorbować przechodniów, kierowców, mieszkańców.

Telebim reklamowy

Autor: n0cturbulous
Źródło: http://www.flickr.com
Dlatego też musi być odpowiednio duża i atrakcyjna, posiadać właściwe wymiary oraz efektowną szatę graficzną intensywnie oddziaływać na psychikę człowieka poprzez światło, barwy i dynamikę obrazu. Najważniejsze, aby była widoczna i co więcej – pozostała w pamięci odbiorców. Dlatego najpopularniejszą formą reklamy stają się ekrany diodowe LED.

Reklama na telebimie:* jest doskonale widoczna każdego dnia, bez względu od warunków pogodowych,* trafia do szerokiego kręgu odbiorców szacuje się, że telebim trafia do prawie 90% konsumentów)* daje zdecydowanie większe możliwości niż wielkoformatowe ekrany plazmowe czy plakaty,* nie tylko skutecznie trafia do przyszłych klientów, ale również koszty jej prezentacji są zdecydowanie niższe niż typowe koszty reklam radiowych i telewizyjnych.

Agencje reklamowe dokładają wszelkich starań, by ekrany były ulokowane w wyselekcjonowanych miejscach, aby ich przekaz dotarł do jak największej liczby konsumentów. W Poznaniu takim punktem jest między innymi telebim Poznań Rondo Solidarności.

Kiedy będziesz zdania, że opublikowane w tym artykule informacje są ciekawe, zobacz dodatkowo szczegóły w linku koperty. Odnajdziesz tam równie przydatne dane.

O powodzeniu tej lokalizacji świadczy sąsiedztwo popularnych poznańskich galerii handlowych Pestka oraz Plaza, marketu Tesco jak również bliskie sąsiedztwo Castoramy czy galerii Polskie Meble – sprawdź koniecznie.

Podobnie telebim Poznań Al Niepodległości. Ekran (używane monitory) ten zamontowany jest w centrum miasta, w doskonale wyeksponowanym miejscu. Zaletą jest także bezpośrednie położenie takich miejsc jak dworzec kolejowy razem ze znajdującą się obok galerią handlową Poznań City Center czy dworzec autobusowy.

Kampanie z zastosowaniem ekranów diodowych LED charakteryzuje duża skuteczność, toteż ożywmy swą reklamę!

Komentarze zostały wyłączone.