Telebimy, nowoczesne rozwiązania technologiczne

| posted in: Handel | 0
Wszyscy w obecnym świecie świetnie zdajemy sobie sprawę z faktu, jak duże znaczenie odgrywają reklamy. Ich wpływ na decyzję konsumentów jest istotny. Jednak aby reklama przyniosła pożądany efekt musi być zauważalna. Z tej przyczyny pojawiło się pojęcie reklamy wizualnej. Reklama zewnętrzna, zarówno w dużych miastach jak i małych miasteczkach, ma zaabsorbować przechodniów, kierowców, mieszkańców.

Telebim reklamowy
Autor: n0cturbulous
Źródło: http://www.flickr.com
Dlatego też musi być odpowiednio duża i atrakcyjna, posiadać właściwe wymiary oraz efektowną szatę graficzną intensywnie oddziaływać na psychikę człowieka poprzez światło, barwy i dynamikę obrazu. Najważniejsze, aby była widoczna i co więcej – pozostała w pamięci odbiorców. Dlatego najpopularniejszą formą reklamy stają się ekrany diodowe LED.

Reklama na telebimie:* jest doskonale widoczna każdego dnia, bez względu od warunków pogodowych,* trafia do szerokiego kręgu odbiorców szacuje się, że telebim trafia do prawie 90% konsumentów)* daje zdecydowanie większe możliwości niż wielkoformatowe ekrany plazmowe czy plakaty,* nie tylko skutecznie trafia do przyszłych klientów, ale również koszty jej prezentacji są zdecydowanie niższe niż typowe koszty reklam radiowych i telewizyjnych.

Agencje reklamowe dokładają wszelkich starań, by ekrany były ulokowane w wyselekcjonowanych miejscach, aby ich przekaz dotarł do jak największej liczby konsumentów. W Poznaniu takim punktem jest między innymi telebim Poznań Rondo Solidarności.

Kiedy będziesz zdania, że opublikowane w tym artykule informacje są ciekawe, zobacz dodatkowo szczegóły w linku koperty. Odnajdziesz tam równie przydatne dane.

O powodzeniu tej lokalizacji świadczy sąsiedztwo popularnych poznańskich galerii handlowych Pestka oraz Plaza, marketu Tesco jak również bliskie sąsiedztwo Castoramy czy galerii Polskie Meble – sprawdź koniecznie.

Podobnie telebim Poznań Al Niepodległości. Ekran ten zamontowany jest w centrum miasta, w doskonale wyeksponowanym miejscu. Zaletą jest także bezpośrednie położenie takich miejsc jak dworzec kolejowy razem ze znajdującą się obok galerią handlową Poznań City Center czy dworzec autobusowy.

Czy masz chęć poznać uzupełniające materiały? Jeżeli tak, to zobacz w witrynie (https://www.nubaequi.pl/pl/28-pasze-kompletne) inne wiadomości odnoszące się takiej kwestii – odsyłacz jest tu.

Kampanie z zastosowaniem ekranów diodowych LED charakteryzuje duża skuteczność, toteż ożywmy swą reklamę!

Comments are closed.