Dobry smak to nie ciągle oryginalna garsonka

| 0
Przyjęło się, iż kobiety będące na znacznych pozycjach w zakładzie, powinny zawsze prezentować się nienagannie oraz schludnie, a co się z tym wiąże, muszą mieć na sobie dopasowane garsonki i dobrze do nich wykonany makijaż i uczesanie. A przecież nie zawsze aż tak oficjalny i sztywny strój jest wyznacznikiem statusu społecznego, czasem możemy się ubrać w coś fajniejszego i cały czas przedstawiać się tak samo nienagannie i dystyngowanie.

Bielizna damska

| 0
Pewni ludzie lubią podkreślać, że biustonosz jest konieczny kobiecie, by okłamywać pana. Od wieków znaczny rozmiar biustu jest szczególnie uwielbiany przez męską część populacji, więc panie próbują zatuszować ewentualne braki natury.

Bielizna dla kobiet i mężczyzn

| 0
W galeriach najczęściej kupujemy rozmaite ciuchy, takie jak suknie czy koszule, a często zaniedbujmy sprawę wyboru właściwych elementów, które nosimy pod ubraniem. Majtki i biustonosze wybieramy więc bez pomyślunku, mając w głowie myśl, że wszakże i tak nikt nie obejrzy tych elementów. To znaczny błąd w myśleniu, ponieważ bielizna to istotny element erotyczny, który posiada duże oddziaływanie na panów.

W świecie mody

| 0

Mężczyźni często mają kłopot ze zrozumieniem kobiet. To nie dziwota, albowiem płeć definiuje bardzo dużo – nasze czyny, gusta i talenty. Naturalnie pozytywne są prawa równości płciowej, jednakże nie oznacza to, że ignoruje się występujące różnice.