Okres urlopów i letniego wypoczynku nadchodzi szybkimi krokami. Raduje wszystkich, mężczyzn, kobiety i dzieci. Jednak nikt bardziej niżkobieca część nie przygotowuje się na pierwsze wyjścia na plażę. I czuje niepokój

| 0
Damy już pod koniec zimy zaczynają o tym myśleć i podejmować początkowe kroki, by potem móc z dumą i bez skrępowania wyruszyć na plaże. Taka jest dziewczęca usposobienie i nie ma motywów do tego, aby z nią zmagać się. Od zawsze przecież zwracają uwagę na wady osobistej sylwetki, ale w dążeniu do perfekcjonizmu mają swoich sprzymierzeńców.

Dobry smak to nie ciągle oryginalna garsonka

| posted in: Biżuteria, Kobieta | 0
Przyjęło się, iż kobiety zasiadające na znacznych stanowiskach w firmie, muszą zawsze przedstawiać się nienagannie oraz schludnie, a co się z tym wiąże, muszą posiadać założone dopasowane garsonki i dobrze do nich wykonany makijaż oraz uczesanie. A przecież nie wciąż aż tak oficjalny i sztywny strój jest wyznacznikiem statusu społecznego, od czasu do czasu możemy się ubrać w coś fajniejszego i cały czas prezentować się tak identycznie nienagannie i wspaniale.
1 2