Co założyć na specjalne okazje??

| posted in: Biżuteria, Kobieta | 0
Wielki wpływ na to, co jest modne w kraju, mają zwyczaje zauważane w krajach zachodnich. W szczególności mowa tu o USA. Z tego kraju przykładowo przywędrowała moda na charakterystyczne czapki z daszkiem i wiele podobnych rzeczy. Na chwilę obecną bardzo często można spotkać w Polsce młodych mężczyzn z postawioną grzywką i czapką z daszkiem nałożoną na czubek głowy. Na trendy duży wpływ mają także produkcje filmowe oraz to, w co ubierają się popularne osoby.

Jak modnie się ubierać – użyteczny poradnik dla panów

| 0
Czasy, kiedy wyłącznie paniom wypadało troszczyć się o modny strój, na szczęście już przeszły w zapomnienie. Dzisiaj równie często mężczyźni nie boją się bawić modą. Jakich ciuchów nie może nie być w ich szafie w czasie sezonu jesienno-zimowego?W męskiej modzie na co dzień obowiązuje zaledwie parę zaleceń: powinno być wygodnie, funkcjonalnie, ale też nie banalnie. Chociaż mężczyźni mają mniejsze pole manewru niż kobiety, i im udaje się skomponować oryginalne połączenia. W żadnej garderobie nie może zabraknąć koszul.

Moda męska odpowiada zamawiającym

| 0
Rzetelne materiały, jakie są zaliczane do standardu u producenta koszul i pasków, już jakiś czas temu zostały spostrzeżone. Firmy pragną dobierać jak najlepsze materiały wzorem tych szczególnie cenionych, gdyż informacja na ten temat odbija się na rynku sporym echem. Jeśli chodzi o koszule sklep sieciowy ma w swojej kolekcji pełną mnogość wzorów oraz kolorów. Można znaleźć koszule odpowiednie na każdą okazję, zarówno z krótkim, jak i z długim rękawem.

Bielizna damska

| 0
Pewni ludzie lubią podkreślać, że biustonosz jest konieczny kobiecie, by okłamywać pana. Od wieków znaczny rozmiar biustu jest szczególnie uwielbiany przez męską część populacji, więc panie próbują zatuszować ewentualne braki natury.