Jak modnie się ubierać – użyteczny poradnik dla panów

| 0
Czasy, gdy wyłącznie kobietom pasowało dbać o modny wygląd, na szczęście już odeszły w zapomnienie. Dziś równie chętnie i mężczyźni nie boją się bawić modą. Jakich ciuchów nie może zabraknąć w ich garderobie w czasie okresu jesienno-zimowego?W męskiej modzie na co dzień obowiązuje jedynie kilka zasad: powinno być wygodnie, praktycznie, ale też nie nudno. Chociaż panowie mają bardziej ograniczone pole działania niż panie, i im udaje się skomponować ciekawe stylizacje. W żadnej szafie nie może nie być koszul.

Moda męska odpowiada zamawiającym

| 0
Trwałe materiały, jakie są zaliczane do standardu u producenta koszul i pasków, już jakiś czas temu zostały dostrzeżone. Eksperci usiłują dobierać rewelacyjne materiały wzorem tych szczególnie cenionych, ponieważ informacja na ten temat odbija się na rynku sporym echem. Jeśli chodzi o koszule sklep internetowy ma w swojej kolekcji całą mnogość wzorów i kolorów. Można odnaleźć koszule dobre na każdą okazję, zarówno z krótkim, jak i z długim rękawem.

Co założyć na specjalne okazje??

wpis w: Biżuteria, Kobieta | 0
Ogromny wpływ na to, co się nosi w Polsce, mają zwyczaje panujące w krajach zachodnich. Szczególnie mowa tu o Stanach Zjednoczonych. Stamtąd między innymi przeniosła się moda na charakterystyczne czapki z daszkiem i dużo podobnych rzeczy. Na chwilę obecną bardzo często można zobaczyć na polskich ulicach młodych chłopców z postawioną grzywką i czapką z daszkiem noszoną na czubku głowy. Na trendy ogromny wpływ mają również produkcje filmowe oraz to, w co ubierają się popularne osoby.