Wypróbowane metody na uszczęśliwienie damy serca

wpis w: Kobieta | 0
Drodzy mężczyźni, to będzie dość zwięzły, ale także wyjątkowo treściwy tekst o tym, jak odstresować każdą przedstawicielkę płci pięknej. Trzeba tylko dać nam kartę kredytową i podwieźć do najbliższego centrum handlowego.

Gorące trendy w plażowej kolekcji MOODO

Autor: MOODO
Źródło: MOODO

Dzisiejszy świat czasami obchodzi się z nami niezwykle okrutnie. Rankiem tkwimy w kilometrowych korkach i w efekcie spóźniamy się do pracy. A później robi się już tylko gorzej. Kierownik zawala nas nadprogramową robotą, a sekretarka z biura obok ma na sobie te fantastyczne modne granatowe buty, które ostatnio widziałyśmy w pobliskiej galerii handlowej. W domu czeka na nas cała masa sprzątania, prasowania, gotowania… Czy istnieje jakiś szybki przepis, aby nas rozluźnić?

Mówi się, że pieniądze szczęścia nam nie dadzą… Ale zakupy, to już inna historia. Wyjście na polowanie razem z koleżankami działa lepiej niż niejedna sesja (sesja ciążowa w plenerze) terapeutyczna u wybitnego psychoterapeuty. Jest to coś niesamowicie ekscytującego w takich wyprawach. W pierwszej kolejności, budzą się w nas dzikie instynkty. Jesteśmy w stanie bić się o wybraną bluzkę, jak tygrysice. Dantejskie sceny odbywają się na wszelkich wyprzedażach. Kiedy w nasze dłonie wpadła wymarzona sukienka, nie ma takiej mocy, która dałaby radę nam ją wydrzeć. W ten sposób oczyszczamy się z złych myśli i uspokajamy się. Panowie mają sporty ekstremalne, a my- noce zakupów w galeriach handlowych.

Są jednakże takie sklepy, które nas onieśmielają, ale i tak uwielbiamy tam zaglądać. Głównie po to, aby ponieść się marzeniom. Najczęściej niemożliwym do spełnienia przez wzgląd na horrendalne ceny na metkach. Wszystkie posiadamy pewną interesującą cechę. Zawsze podoba nam ta część garderoby, która jest w całym sklepie najkosztowniejsza. Takie właśnie są stylowe sukienki wizytowe. Nawet jeżeli wiemy, że ich nie kupimy i tak uwielbiamy je zakładać. To nasza iskierka radości, której nie trzeba nam psuć chrząknięciami i wskazywaniem na metkę. Ale i na to jest sposób! Można skorzystać z usługi szycia na zamówienie i udać się do jednej ze szwalni. Zobacz więcej tutaj: tania włóczka na miarę.

Nawet jeśli wrócimy z naszych zakupów tylko z paczką skarpetek i tak jesteśmy spełnione. Bije z nas pozytywna energia. Efekt został osiągnięty. Terapia zadziałała. Bomba jest już rozbrojona i wszyscy członkowie rodziny z powrotem mogą się czuć bezpieczni.

Komentarze zostały wyłączone.