Ślubne dylematy

wpis w: Kobieta | 0
Ślub to bezsprzecznie jeden z najważniejszych momentów w naszym życiu, dlatego większość par młodych przygotowuje się do niego, biorąc pod uwagę najmniejsze detale. W naszym kraju można wybrać się na profesjonalne targi ślubne, działa wiele firm eventowych, które zorganizują za nas tę szczególną uroczystość, spełniając najbardziej wysublimowane życzenia klientów. Fotografie coraz rzadziej wykonuje sąsiad – wyręcza go profesjonalny fotograf, który przeprowadza oryginalne sesje fotograficzne w plenerze.

kobieta w sukni ślubnej

Autor: Charlie Marshall
Źródło: http://www.flickr.com
Restauracje prześcigają się w wymyślnym menu, a didżeje zabawiają weselnych gości w stylu lat 60. czy 80. Firmy florystyczne dobierają kwiaty nie tylko dla panny młodej, ale również do kościoła, sali weselnej czy samochodu. O fryzurę panny młodej zatroszczy się fryzjerka, a kosmetyczka zrobi jej nienaganny makijaż, który będzie wyglądał pięknie do późnej nocy. Jedynym elementem, który musi być dobrany osobiście i spędza sen z powiek niejednej pannie młodej jest suknia ślubna – propozycje na tutaj.

Idealna suknia ślubna powinna wyrażać gust i wnętrze kobiety i sprawić, że będzie najpiękniejsza w ten wyjątkowy dzień. Ma eksponować atuty jej urody i wyróżniać się na tle innych – po prostu ma być suknią z naszych marzeń. Pomocny w doborze sukni jest bez wątpienia profesjonalny salon którego specjalnością jest moda ślubna. Jeśli mieszkamy np. w Lublinie, warto wrzucić w wyszukiwarkę kolejno frazy: suknie ślubne lublin, salon sukien ślubnych lublin – nie są ważne w tym wypadkumałe lub duże litery, ważniejsze są różne wersje fraz po to, by gruntownie przeszukać Internet. Przeczytajmy również opinie na forach internetowych lub po prostu popytajmy znajomych. W upatrzonym salonie zwróćmy uwagę na obsługę, sposób ekspozycję sukien, liczbę przymiarek i jakość materiałów. Warto przewertować katalogi z modą ślubnąi wspólnie ze projektantem zastanowić się, czy wybrany przez nas krój będzie uzewnętrznieniem naszego stylu. Szczegółowo o rzeczach istotnych w przygotowaniach do wesela lub ślubu na: .

Wybierając krój sukni, oceńmy, jaki mamy rodzaj figury – tylko osoby o nienagannych kształtach i dość wysokie mogą zdecydować się na suknię w typie syreny lub princessy. Kobiety szczupłe, lecz niewysokie dobrze prezentują się w sukni klasycznej (spódnica i gorset), panie lekko przy tuszy lepiej zaprezentują się w typie empire, a niskie i krągłe – w typie sukni w kształcie litery A (z zaszewkami rozchodzącymi się w dół) lub typie prostym, szytym z lejących się, opływowych materiałów.

Dobierzmy suknię również do pory roku planowanego ślubu, ale przede wszystkim pamiętajmy, że mamy czuć się w niej komfortowo i pięknie. Bo nawet najdroższa suknia, jeśli jest źle dobrana i niewygodna, może zepsuć humor panny młodej w ten wyjątkowy dzień.
Komentarze zostały wyłączone.