Ścierki z mikrofibry są kapitalnym środkiem czyszczącym dla naszych samochodów z każdego rodzaju zabrudzeń

| posted in: Handel | 0
Każda pani zna i wykorzystuje je na co dzień porządkując swoje mieszkanie. Są koniecznym sprzętem gospodarstwa domowego ale nie tylko. Są także stosowane jako akcesoria na nawierzchniach narażonych na środki rżące. Mówimy o ścierkach z mikrofibry.

ścierki z mikrofibry
Poznajmy jej doskonałe właściwości. Ścierki z mikrofibry są zrobione z włókna o szczególnych cechach. Mikrowłókno ma grubość 1/100 włoska ludzkiego. Pochłania także siedmiokrotnie więcej wody niż sam jej ciężar.

Chcesz dowiedzieć się więcej szczegółów na taki temat? Jeżeli tak, to kliknij tutaj oraz zdobądź cenne szczegóły (https://e-militaria.pl/124-bluza-helikon-bdu-us-woodland-rip-stop.html) – na pewno ono także okaże się dla Ciebie pasjonujące.

Czyści nawet najbardziej oporne plamy z całej powierzchni. Do stosowania ręcznika z mikrofibry można korzystać wyłącznie wodę, tym samym jest wspaniałym wyjściem dla uczuleniowców. Przydają się do polerowania zanieczyszczeń każdego rodzaju nawierzchni, bo jej plusem jest to, że czyszcząc wyłącznie wodą nie pozostawia smug też zacieków – porównaj . Oprócz tego jest delikatna w dotyku oraz nie rysuje nawierzchni. Ręczniki z mikrofibry dużo lepiej przyswajają brud, kurz i zarazki niż ich bawełniane odpowiedniki.

czyszczenie samochodu
Świetnie nadają się do czyszczenia zabrudzeń z drewna, ceramiki, szkła bądź metalu. Co zaświadcza o jej doskonałej jakości. Dlatego ręczniki z mikrofibry nadają się nie tylko w gospodarstwie domowym, lecz są znakomitym środkiem czyszczącym do wszystkich nawierzchni, które łatwo ulegają zanieczyszczeniom. Są też perfekcyjnym środkiem pielęgnacyjnym do aut. Dobrego kierowce poznajemy także po stanie jego czterokołowca.

Zobacz ten pełen tekst (https://kador.pl/relokacja/), a przekonasz się, że zawarte tam wiadomości są niezwykle wciągające, ponieważ to pokrewna problematyka, co w tym poście.

Pamiętajmy, że estetyczne auto dłużej będzie nam służyć i sprawia jeżdżenie nim komfort kierującemu oraz pasażerom. Poza tym tak szybko nie zniszczy się jego karoseria. Ścierki z mikrofibry doskonale nadają się do polerowania każdego rodzaju zabrudzeń we wnętrzu czterokołowca jak i jego zewnętrznej obudowy. Wyroby z mikrofibry idealnie przydają się do polerowania karoserii i deski rozdzielczej. Ileż to razy na nowo czyściliśmy szyby, deski rozdzielczej czy lustra, bo były zacieki bądź smugi, choć je przed chwilą czyściliśmy? Ze ścierką nie będziemy mieli tego rodzaju zmartwień.

Więcej informacji:

Comments are closed.