Reklama na telebimie – wybór lokalizacji i agencji reklamowej

| posted in: Handel | 0
Projektując kampanię marketingową dla swojej firmy warto brać pod uwagę wszystkie rodzaje reklamy, w tym również reklamę na telebimie. Jest to jedna z ciekawszych form reklamy zewnętrznej, gdyż z jednej strony zwraca uwagę, a z drugiej jest zapamiętywana, w szczególności, jeśli zaprojektowany film jest naprawdę ciekawie zmontowany.

Telebim
Autor: FlexVision.pl
Źródło: FlexVision.pl
Telebim to świetne rozwiązanie, jednak należy zadbać o to, aby przygotowana reklama prezentowała ofertę wciekawy sposób. W tym celu warto wejść we współpracę z profesjonalną firmą zajmującą się przygotowaniem prezentacji firmowej. To, czy długa będzie to prezentacja oraz jakie zastosuje się rozwiązania wzmacniające efekt, zależy od budżetu jakim dysponujemy. Warto odłożyć więcej pieniędzy na tego typu reklamę (czytaj więcej wyświetlacze diodowe), zwłaszcza, jeśli wiemy, że może ją zobaczyć faktycznie duża liczba odbiorców. Wpływa na to niewątpliwie lokalizacja telebimu.

Najodpowiedniejsze są te miejsca, w których generowany jest duży ruch, ale (kobize toruń) równocześnie piesi, czy kierowcy muszą się na moment zatrzymać. Tę chwilę warto wykorzystać właściwie na zaprezentowanie naszej firmy. Niezawodnym miejscami są zatem przede wszystkim różnego typu place i skrzyżowania w mieście, gdzie znajduje się sygnalizacja świetlna.

Świetnym przykładem jest telebim Toruń Plac Skarbka – W takiej ruchliwej okolicy kierowcy, szczególnie w godzinach szczytu muszą mimo woli postać dłużej na światłach. Telebim w takim miejscu to więc świetne rozwiązanie. Te parę minut może z jednej strony urozmaicić kierowcom oczekiwanie na światłach, a z drugiej być dla nas idealnym sposobem na rozpromowanie usług.

Ważne jest, żeby wykorzystany film w telebimie był faktycznie atrakcyjny – a więc świetnie prezentował ofertę naszej firmy oraz wykorzystywał oryginalne rozwiązania w czasie prezentacji, dzięki którym kierowcy czy przechodnie zwrócą na reklamę uwagę. Warto wykorzystać też rozwiązania, które zawsze się sprawdzą – dowcip, niestandardową sytuację, czy wizerunek znanej postaci. Rodzaj kompozycji będzie zależny tak jak już wcześniej wspomniano od naszych funduszy. Dobra agencja reklamowa będzie potrafiła jednak zrobić naprawdę oryginalny film za nawet niewielkie pieniądze.

Comments are closed.