Prowadzenie bloga w ostatnim czasie nie bywa żadną nowością

| posted in: Handel | 0
Okazuje się, że to nie tylko wspaniały sposób na przekazanie tego, co chce się powiedzieć, lub pokazania. Prócz tego prowadzenie bloga ma możliwość stać się również zyskownym przedsięwzięciem.

tableau - komputery
Autor: włodi
Źródło: http://www.flickr.com
W tym punkcie jesteśmy zmuszeni nadmienić o coraz szerzej popularnym u nas określeniu, jakim okazuje się afiliacja. Rozmyślacie najprawdopodobniej w tym momencie, co oznacza ten termin. Otóż afiliacja to nic innego jak sposób zarabiania, polegający na tym, że prowadzący bloga umieszcza na swojej stronie Internetowej materiały reklamowe reklamodawcy, a co za tym idzie, uzyskuje za to ustalone wynagrodzenie. To wspaniały sposób na dodatkowe pieniądze, nie jedynie wówczas, gdy nasz blog jest faktycznie modny i odwiedza go wielu internautów. Należy zaznaczyć, że by tą metodą zarabiać, nie ma konieczności okazywać się znanym blogerem, starczy, jeśli posiadasz stronę internetową lub też fanpage na Facebooku. Jasne, że, taki bloger może być rozliczany za bardzo różne działania , a sposoby tych rozliczeń regulują konkretne modele wyróżnione specjalnymi skrótami. Wynagrodzenie można otrzymać zarówno za każde jedno kliknięcie w reklamę, za odwiedziny na stronie, obejrzenie filmu, wypełnienie ankiety itp. Bardzo łatwo spostrzec zatem, iż afiliacja gwarantuje duże możliwości.
Masz coś ciekawego do przekazania? Załóż bloga, a być może bardzo szybko okaże się, iż i zarobisz wyżej opisaną metodą całkiem duże pieniądze.

Jeśli technika proponuje nam takie możliwości, trzeba choć spróbować. Być może tkwi w nas taki talent i sami o tym dotąd nie mamy pojęcia.
Comments are closed.