Promocja Twojej firmy w komunikacji miejskiej

| posted in: Handel | 0
Reklama wszelakich produktów i usług jest wszędzie. Obrazowana w przeróżnych postaciach jest wykorzystywana przede wszystkim przez sieci handlowe i producentów wszelkiego typu produktów.

przewóz osób
Autor: Stadt Lohne
Źródło: http://www.flickr.com
Rosnące koszty paliw i coraz to większe korki czynią, że dla wielu ludzi dojazd do pracy prywatnym autem staje się nazbyt kosztowny. Zarówno z oszczędności, jak i z uwagi na ochronę otoczenia, coraz więcej osób decyduje się na przewóz publiczny.Reklama multimedialna w autobusach to oryginalna forma przekazu reklamowego, umożliwiająca na dokładne i aktywne trafienie do dużego grona potencjalnych klientów. Kolorowe reklamy w autobusie przekazywane są na monitorach reklamowych LCD, umiejscowionych w górnej części autobusu, w taki sposób, ażeby każda osoba mogła je widzieć. Dominacja reklamy w autobusach nad innymi odmianami marketingów, wiąże się ze specyficzną sytuacją w której znajduje się pasażer. Znajduje się on w okrojonej przestrzeni, a monitor przekazujący barwne reklamy, sam przyciąga spojrzenie.

Reklama w autobusie to jedna z niezwykle efektywnych modeli reklamy.

Reklama (foliograf.pl/) w autobusie na monitorach LCD posiada możliwości emisyjne identyczne jak na przykład reklama telewizyjna. Reklama w autobusie jest oryginalną postacią przekazu, jaka pozwala na precyzyjne i wydajne trafienie do interesanta, po względnie niedużych kosztach.Reklama w autobusie daje niemało profitów – kliknij tu. Jest czynna, kolorowa, żywa, co efektywnie przyciąga uwagę obserwatora. Potencjalny konsument nie jest w stanie przełączyć, bądź zgasić emitowanej zawartości promocji. Przesył reklamujący zapadnie w umyśle niezależnie od tego, czy ktoś pragnie, czy nie.

Ludzie jadący autokarem wycieczkowym
Autor: epSos .de
Źródło: http://www.flickr.com
Ponad jedna druga pracujących dociera do miejsca pracy, a słuchacze i studenci na studia komunikacją miejską. To szeroka i zróżnicowana ekipa, toteż ważne jest, aby docierać do niej z reklamą w rozmaitych porach dnia. Reklama w autobusie posiada wielki zasięg, dociera do ludności, którzy na co dzień nie monitorują reklam, nie czytają gazetek reklamowych – firma Medas-Media.

Jeżeli zaintrygowała Cię omawiana w tym artykule kwestia, zobacz treść (https://www.steam.biz.pl/products/miedz-braz/), którą najprawdopodobniej również uznasz za pożyteczną.

Decydującym aspektem aktywności reklamy, bywa odpowiednio zaplanowany przesył reklamowy, z klarownym i wymownym tekstem informacyjnym.

Comments are closed.