Printy na odzieży letniej – w modzie czy nie?

wpis w: Kobieta | 0
Sukienki z printami roślinnymi to przbój tegorocznego sezonu letniego. Można je lubić albo nie, lecz należy przyznać, że wyglądają przepięknie. Przeciętna, prosta sukienka zupełnie zmienia swój charakter właśnie dzięki nadrukowi.

Sukienka letnia

Źródło: www.melanzsklep.pl
Takie piękne letnie sukienki znakomicie nadają się dla pań, które chcą zatuszować felery figury. Przewrotnie, sukienki z wszelakimi nadrukami przyciągają wzrok, lecz do samej sukienki, a nie do potencjalnych niedoskonałości figury.

Zobrazujmy sobie sukienkę gładką, o barwie beżowej. Jeżeli sukienka jest dopasowana, a my mamy jakieś fałdki to niestety nie da się w tym przypadku nic zatuszować. Gładki, jednolity materiał będzie bezlitosny dla nas. Całkiem, co innego sukienka (https://numoco.sklep.pl/k14,nasze-marki.html) z nadrukiem – nasze szanse na ukrycie co poniektórych niedoskonałości są bez wątpienia większe.

Zobaczmy, jakie nadruki są hitami tego lata?Musicie przyznać, że trudno odczepić oczy od takich sukienek, prawda?Wdziewając sukienkę z nadrukiem warto pamiętać, żeby nie zagalopować się z dodatkami. Obowiązuje złota zasada powściągliwości – im mniej, tym lepiej. Sukienka będzie grać tutaj pierwszoplanowa rolę, dodatki muszą zostać dodatkami. Nie zakładajmy zbytnio dekoracyjnych butów, torebki z aplikacjami także lepiej zostawić na inną okoliczność. Gdy zmierzch albo dzień zapowiada się chłodniej i wkładamy coś na wierzch – niech bolerko lub sweter również będą w spokojnych, jednolitych kolorach.

Komentarze zostały wyłączone.