Każda kobieta ma swoje ukochane kosmetyki

wpis w: Kobieta | 0
Każda kobieta potrafi wskazać swoje ulubione kosmetyki do makijażu, tusz do rzęs i co najważniejsze zapach. Podobno najlepiej jest niepodważalnie kojarzyć się z tym samym zapachem i jak się okazuje wiele z nas przywiązuje się do ulubionych flakoników. Chanel No 5 to symbol kobiecości i dla wielu idealny zapach. Mężowie, narzeczeni i kochankowie powinni o tym pamiętać.

Świat jest pełen doznań

wpis w: Biżuteria | 0
Zewsząd płyną przestrogi, że pogoń za uciechami źle się kończy – prowadzi do otyłości, uzależnień i chorób. Mimo to odmawianie sobie przyjemności nie leży w naszej naturze i bardziej szkodzi niż pomaga. Jak wyglądałoby nasze życie bez zmysłowych doznań? Jedzenie nie miałoby smaku, a węch by nie istniał. Na szczęście przyjemności istnieją, a drogi nerwowe błyskawicznie przewodzą miłe wrażenia do mózgu. Jaki z tego morał? To co lubisz, rób często, lecz z rozwagą.

Kreatywne prezenty dla niej i dla niego – cekiny

wpis w: Handel | 0
Jeśli poszukujesz odpowiedniego, intrygującego oraz niebanalnego prezentu dla swego partnera, możesz zajrzeć do sklepów z kreatywnymi gadżetami. Mężczyźni lubią dostawać interesujące rzeczy i gadżety, takie jak na przykład zdalnie sterowane samochody, zestawy do grillowania, koszulki z ciekawymi motywami, przykładowo z ulubionych filmów czy seriali, kufle do piwa bądź metalowe kostki lodu, perfekcyjnie nadające się do whisky.