Świat jest pełen doznań

| posted in: Biżuteria | 0
Zewsząd płyną przestrogi, że pogoń za uciechami zgubnie się kończy – kończy się nadwagą i złym stanem zdrowia. Ale odmawianie sobie przyjemności nie leży w naszej naturze dlatego bardziej szkodzi niż pomaga. Jak wyglądałoby nasze życie bez zmysłowych doznań? Jedzenie nie miałoby smaku, a muzyka nie cieszyłaby uszu. Na szczęście to tylko przypuszczenia, bo drogi nerwowe błyskawicznie przewodzą miłe wrażenia do mózgu. Wniosek? To co sprawia Tobie przyjemność, rób często, lecz z umiarem.

Kreatywne prezenty dla niej i dla niego – cekiny

| 0
Jeśli poszukujesz stosownego, intrygującego i niebanalnego prezentu dla swojego partnera, możesz zajrzeć do sklepów z oryginalnymi gadżetami. Mężczyźni lubią dostawać interesujące rzeczy i gadżety, takie jak na przykład zdalnie sterowane wozy, zestawy do grillowania, koszulki z ciekawymi motywami, na przykład z ulubionych filmów albo seriali, kufle do piwa albo metalowe kostki lodu, doskonale nadające się do whisky.

Każda kobieta ma swoje ukochane kosmetyki

| 0
Każda kobieta ma swoje najważniejsze kosmetyki do makijażu, tusz do rzęs i przede wszystkim zapach. Mówi się, że najlepiej jest niepodważalnie być kojarzoną z tą samą perfumą i rzeczywiście wiele z nas przyzwyczaja się do ulubionych flakoników. Chanel No 5 to uosobienie kobiecości i dla znacznej grupy idealny zapach. Mężczyźni powinni o tym nie zapominać.