Oryginalne koszulki z nadrukiem

wpis w: Biżuteria, Kobieta | 0
Większość osób miewa upodobanie by patrzeć na innych pod kątem tego jak wyglądają. Oznacza to, że ubiór pełni nie lada funkcję w postrzeganiu naszej osoby.

Nie bez przyczyny znane powiedzenie „pokaż mi swoją szafę, a powiem ci kim jesteś” jest cytowane przez wielu stylistów czy ludzi z branży mody. Opierając się na pierwszym wrażeniu, można bowiem określić czy dana osoba przykłada wagę do wyglądu i czy ma swój styl, a nawet to, jaki jest jej status materialny.Przy pomocy ubioru ludzie komunikują się ze światem wyrażając własną niezależność. Poprzez ubiór wyrażają siebie, manifestują swoje poglądy a często i zainteresowania. Koszulka z nadrukiem są w obecnych czasach nie tylko częścią ubrania, ale w pewnym sensie billboardami. Ich unikalne wzornictwo w połączeniu z wysoką jakością tkanin i trwałością druku powodują, że T-shirt możemy dziś założyć na większość okazji. Doskonale podkreślają nasz styl i to, co nam danej chwili „w duszy gra”.

t-shirt z nadrukiem

Autor: Alan Levine
Źródło: http://www.flickr.com

jaka jest geneza koszulek z nadrukiem? Ponoć moda na bawełniane koszulki narodziła się w latach 30. XX wieku w Ameryce, gdzie w pewnym stanie niejaka firma zaprojektowała koszulki da drużyny futbolu amerykańskiego. Tak się spodobały kibicom, że zaczęli je podkradać. Dlatego też pojawił się na nich nadruk, który miał identyfikować T-shirt jako własność drużyny i tym samym zniechęcić złodziei. Oczywiście się nie udało, a podpisane śmieszne koszulki stały się krzykiem mody. Mody, która trwa do dziś. Nieustannie.

Kolorowe T-shirty pozwalają również wyróżnić się z tłumu, a równocześnie podkreślić przynależność do wybranej grupy. Dla każdego hip-hopowca wygląd wiąże się z przekazaniem pewnej idei – przyjaznego nastawienia do świata, a nadruki na koszulkach właśnie im to umożliwiają.

Czy ten wątek wydał Ci się fascynujący? To świetnie, gdyż jak wejdziesz tu, przeczytasz pożyteczne informacje, które Cię niewątpliwie zaintrygują.

Sklep printidea z koszulkami potrafią poprawić nam humor na resztę dnia. Wyobraźmy sobie, że czekamy na tramwaj w deszczowy i smutny poranek. Niewyspani, z nosem na kwintę. Aż pojawia się obok nas młody człowiek, na którego koszulce zauważamy zabawny napis.
Prawda, że świat w ciągu jednej krótkiej chwili nie staje się piękniejszy?
Oczywiście nigdzie nie jest napisane, że koszulki z nadrukiem zarezerwowane są jedynie dla młodych ludzi. Nic bardziej mylnego – dedykowane są wszystkim osobom, które są „jakieś”

Komentarze zostały wyłączone.