Masz zamiar złożyć zamówienie na towary z Chin? Nie masz się czego obawiać – w tej chwili transport kolejowy jest bardzo rozwinięty

wpis w: Handel | 0
Wiadomo, iż każdy z nas najchętniej kupowałby wyłącznie produkty, jakie stworzone były w Polsce. Nie ma w tym nic wymyślnego, albowiem każdy z nas, mimo że nie zawsze to pokazuje jest patriotą , zatem pragnąłby wspierać lokalne firmy i inwestycje.
Na nieszczęście najczęściej towary z naszego państwa są dużo droższe, niż te importowane z Chin, więc mimo najszczerszych chęci zdecydujemy się na zamówienie towarów z zagranicy.

Gdzie kupujesz obuwie – w sklepie stacjonarnym czy w internecie? Zalety i minusy poszczególnych rozwiązań

wpis w: Biżuteria, Kobieta | 0
W czasach, kiedy w internecie można kupić praktycznie wszystko, chodzenie do sklepów tradycyjnych wydaje nam się czasami wielkim przeżytkiem. Jeżeli jednak zastanowimy się nad tą sprawą mocniej, można dojść do wniosków, że sklepy stacjonarne bez wątpienia nigdy nie znikną, a niejednokrotnie są lepszym wyborem niż zakupy online.

Hurtownia wielobranżowa online

wpis w: Handel | 0
Na bank parę razy byliśmy w sklepie wielobranżowym i dobrze wiemy, że możemy tam kupić wszystko od pasty do zębów, przez preparat na mole a na workach do odkurzacza skończywszy. Jednak w hurtownia wielobranżowa internetowa można kupić o wiele więcej zaczynając od produktów typowo kosmetycznych, przez artykuły do biura, sprzęt AGD i RTV a na butach kończąc.