Ogromnie przydatne dodatki do telefonu

| 0
Aby zabezpieczać sprzęt telefoniczny przed zniszczeniem, nieodzowne jest kupno etui. Istnieje niemało gatunków i wariantów etui, wszystko jest zależne od gustu eksploatatora smartfona. Jednym z najbardziej popularnych etui do nokii, jest silikonowa nakładka, jaka docelowo poświęcona jest do osłony boków i tyłu sprzętu, ale dzięki powiększonym skrajom, łagodnie otacza ekran, chroniąc go przed rozpadem. Pokrowiec nie powstrzymuje dostępu do guzików, także połączeń systemowych.

etui na Samsung Galaxy

Autor: Honou
Źródło: http://www.flickr.com
Pozytywem takich etui do nokii oprócz idealnej dbałości bywa też sposobność doboru kolorystycznego, dzięki czemu aparat telefoniczny może odmienić własny dotychczasowy wizerunek. Jest to również etui, jakie znakomicie sprawdza się dla dzieci.

Inną opcją jest etui do nokii z klapką.

Nie wahaj się, tylko poczytaj więcej światłowód wrocław na prezentowany temat – informacje okażą się zapewne niesamowicie fascynujące, więc kliknij tu i zobacz więcej.

Idealna możliwość dla osób wyszukujących czegoś w bardziej eleganckim stylu.Kabura, dzięki zamykaniu na klapkę, także zabezpiecza ekran przed skazą. Na dodatek w wewnętrznej części klapki, rozłożona jest szczególna kieszonka, w jakiej jest możliwość chronić dokumenty, karty kredytowe.

Kabura jako etui do nokii z wyjątkiem wytwornego wyglądu, bywa również w pełni funkcjonalna i nie blokuje dojścia do klawiszy, oraz połączeń systemowych, ma ona złączenie na dwojaki magnes, a mocowanie w jakim się

artystyczne etui na telefon

Autor: Elisa Fair
Źródło: http://www.flickr.com

kładzie smartfona, ręczy jego bezpieczeństwo nawet przy otwartej klapce. Wodoodporne etui do nokii jest nadzwyczaj przydatnym pokrowcem, jaki bardzo dobrze sprawdzi się w każdej sytuacji, w której smartfon jest narażony na połączenie z wodą. Prócz tego mają przedziały, oraz odpinaną smycz, dzięki czemu noszenie etui w ręce będzie ułatwione.

Rysik do telefonu, to niezwykle użyteczny dodatek do komórki, który znakomicie sprawdza się podczas użytku, nie pozostawiając przy tym żadnych odcisków na wyświetlaczu. Jest niewielki i dogodny, a nadzwyczaj czuła końcówka z miękkiego materiału kauczukowego, nie zostawia śladów na wyświetlaczu.
Nadzwyczaj pożytecznym dodatkiem okaże się rysik do telefonu połączony z długopisem, dzięki czemu można posiadać przy sobie stale dwa urządzenia w jednym.
Komentarze zostały wyłączone.