Każdy z nas chce, by miejsce, w którym spędzamy sporą cześć swojego życia było rzeczywiście wyjątkowe, dlatego istotny jest m.in. wybór oświetlenia

| 0
Jeśli dopiero mamy zamiar zrealizować takie zadania, jak oświetlanie konkretnych pomieszczeń, jak też terenu wokół domu, to najlepiej, jeżeli poświęcimy choć chwilę na zastanowienie się nad tym, czego praktycznie poszukujemy. Okazuje się bowiem, że wielu ludzi kupuje oświetlenie łazienkowe bez większej uwagi, po czym żałuje, iż nie przemyślało głębiej tego wyboru. Z jakiej racji tak się dzieje? Zazwyczaj z tego względu, że każdy z nas zapomina o dość istotnym zagadnieniu – poza aspektem wizualnym, oświetlenie powinno być czymś funkcjonalnym.

Jakiego rodzaju wybrać meble ogrodowe? Na co zwrócić uwagę przy doborze swojego meblowego zestawu?

| 0
Meble ogrodowe powinny przede wszystkim pasować do otoczenia, z jakim będą sąsiadować. Meble umiejscowione blisko domu powinny stworzyć zgrany całokształt z elewacją budynku, natomiast te w pobliżu roślin powinny wzbogacać ich wygląd. Meble ogrodowe powinny także pasować do charakteru ogrodu. I w tym sensie więc żeliwne meble będą pasować do ogrodów z przystrzyżonymi roślinami w stylu klasycystycznym. Nowatorskie formy architektoniczne to natomiast meble proste, minimalistyczne w formie.