Każdy z nas chce, by miejsce, w którym spędzamy sporą cześć swojego życia było rzeczywiście wyjątkowe, dlatego istotny jest m.in. wybór oświetlenia

| 0
Jeżeli dopiero zamierzamy zrealizować takie zadania, jak oświetlanie konkretnych pomieszczeń, jak też terenu wokół domu, to najlepiej, jeśli poświęcimy choć chwilę na przemyślenie tego, czego w istocie poszukujemy. Okazuje się bowiem, że wiele osób zamawia oświetlenie łazienkowe bez większej uwagi, a następnie żałuje, iż nie przemyślało dokładniej tego wyboru. Dlaczego tak się dzieje? Zazwyczaj dlatego, że każdy z nas zapomina o dość istotnym zagadnieniu – oprócz aspektów wizualnych, oświetlenie powinno być funkcjonalne.

Jakiego rodzaju wybrać meble ogrodowe? Na co zwrócić uwagę przy doborze swojego meblowego zestawu?

| 0
Meble ogrodowe powinny przede wszystkim pasować do otoczenia, z jakim będą sąsiadować. Meble umiejscowione blisko domu powinny stworzyć zgrany całokształt z elewacją budynku, natomiast te w pobliżu roślin powinny wzbogacać ich wygląd. Meble ogrodowe powinny także pasować do charakteru ogrodu. I w tym sensie więc żeliwne meble będą pasować do ogrodów z przystrzyżonymi roślinami w stylu klasycystycznym. Nowatorskie formy architektoniczne to natomiast meble proste, minimalistyczne w formie.