Jak gustownie, ale dosyć niedrogo się ubierać?

| 0
To najzupełniej typowe – panie uwielbiają ładne wdzianka. W sumie faceci również, choć oczywiście męska populacja fanów mody jest dużo mniej dostrzegalna. To się na szczęście zmienia, nareszcie facet, który mówi publicznie, że bardzo lubi modę raczej nie jest uważany za dziwaka. Choć akurat w tym tekście tylko o kobiecych ubraniach.

Nowe sprzątanie w szafie|Sezonowa wymiana ciuchów

| 0
Co raz większymi krokami skrada się do nas jesień. Chociaż słońce we wrześniu umie jeszcze zdecydowanie przypiec, to zdarzają się takie chwile, kiedy w powietrzu już czuje się jesienny chłód. Pomału wydobywamy z dna naszej szafy grubsze sweterki i przeciwdeszczowe kurtki. Jest to też idealna pora, aby przygotować naszą garderobę na zmianę aury. Zwiewne bluzeczki, czy sandałki powoli muszą zrobić miejsce rzeczom, które zapewnią nam ciepło i uchronią przed jesienno- zimową chlapą.

Jak znacznie zaoszczędzić na zakupie ciuchów?

| 0
Uważam, iż zasadniczo zbyt chętnie narzekamy na drożyznę, a najzwyczajniej w świecie zbyt rzadko szukamy tych rozwiązań, dzięki którym zakupimy ubrania, chociaż nie tylko, za relatywnie mniejszą kasę. Jestem taką osobą, która regularnie kupuje odzież, nie uskarża się zbytnio na ceny, chociaż wbrew pozorom nie zarabiam dużo. Najzwyczajniej w świecie np. szelki – wcale nie jest powiedziane, że odeszły do lamusa!, zakupiłem w angielskim e-sklepie. To spora oszczędność pieniędzy – trzeba trochę się rozejrzeć, a zapewne przyznasz mi drogi internauto rację.

Wielki świat mody w zasięgu twojej ręki

| 0
Jeśli jesteś pasjonatką albo pasjonatem mody, ale niestety stan Twojego portfela nie wskazuje na to, abyś mógł lub mogła wydać bez najmniejszego problemu kilka czy nawet kilkanaście tysięcy złotych na kupowanie, nie ma się co zamartwiać, ponieważ sklep h&m zaspokoi nawet najbardziej wymagające gusta.
1 2 3 4