Czym kierujemy się przy wyborze ubrań najwyższego gatunku i dlaczego nie zawsze bywa to kwestia poczucia piękna i elegancji

| 0
Są na Ziemi panowie, którzy wybierają się na zakupy dopiero wtedy, gdy ich odzienie jest już tak zniszczone, że nie można go dalej używać. Pewnym rozwiązaniem powyższej sytuacji będzie kupno elementów garderoby wysokiego gatunku, czyli na przykład jeansów na specjalną okazję za 150 złotych, a nie za ledwo 50. Trzeba, co prawda, mocno się na początku wyżyłować, ale będą one bardzo dobrze służyć przez następne lata. W przypadku okrycia wierzchniego na jesień lub zimę, warto wziąć pod uwagę zakup kurteczki ze skóry.

Jak gustownie, ale dosyć niedrogo się ubierać?

| 0
To w zupełności jasne – kobiety kochają ładne wdzianka. Tak naprawdę faceci również, chociaż oczywiście męska populacja miłośników mody jest dużo mniej dostrzegalna. To się na szczęście szybko zmienia, wreszcie facet, który mówi przed publiką, że uwielbia ubrania nie jest poważany za dziwną personę. Choć akurat w tym artykule wyłącznie o damskich wdziankach.

Nowe sprzątanie w szafie|Sezonowa wymiana ciuchów

| 0
Co raz większymi krokami skrada się do nas jesień. Chociaż słońce we wrześniu umie jeszcze zdecydowanie przypiec, to zdarzają się takie chwile, kiedy w powietrzu już czuje się jesienny chłód. Pomału wydobywamy z dna naszej szafy grubsze sweterki i przeciwdeszczowe kurtki. Jest to też idealna pora, aby przygotować naszą garderobę na zmianę aury. Zwiewne bluzeczki, czy sandałki powoli muszą zrobić miejsce rzeczom, które zapewnią nam ciepło i uchronią przed jesienno- zimową chlapą.

Jak znacznie zaoszczędzić na zakupie ciuchów?

| 0
Uważam, iż zasadniczo zbyt chętnie narzekamy na drożyznę, a najzwyczajniej w świecie zbyt rzadko szukamy tych rozwiązań, dzięki którym zakupimy ubrania, chociaż nie tylko, za relatywnie mniejszą kasę. Jestem taką osobą, która regularnie kupuje odzież, nie uskarża się zbytnio na ceny, chociaż wbrew pozorom nie zarabiam dużo. Najzwyczajniej w świecie np. szelki – wcale nie jest powiedziane, że odeszły do lamusa!, zakupiłem w angielskim e-sklepie. To spora oszczędność pieniędzy – trzeba trochę się rozejrzeć, a zapewne przyznasz mi drogi internauto rację.
1 2 3 4