Odprężające oddziaływanie gorących termoforów

| posted in: Handel | 0
Nadciąga zimna pogoda i wiele osób zaczyna rozglądać się za ciepłymi strojami. Jednakże na zimne dni potrzebna będzie nie tylko czapka i rękawiczki.

Najbardziej przydatne będą rozgrzewające dodatki, a do nich należy termofor.
W handlu są standardowe termofory wodne, termofory z wkładem żelowym, termofory elektryczne, również suche termofory. Termofor gumowy napełniany jest ciepłą wodą.

Czy zaintrygował Cię nasz wpis? Jeśli odpowiesz twierdząco, to idź dalej kamień do wiertarki i przeczytaj tam kolejne zajmujące wątki. Nie czekaj!

Jest możliwość go kupić w różnego rodzaju osłonkach. Jest jednak zagrożenie wyciekania gorącej wody. Termofor elektryczny jest o tyle wygodny, że jest możliwość regulować temperaturę. Z kolei termofor żelowy wypełniony jest specjalnym, wkładem z żelu, który można podgrzewać nawet w mikrofalówce.

Czy zbierasz wiadomości w odniesieniu do opisywanego tematu? Jeżeli tak, to przeczytaj więcej w tym opracowaniu (https://www.eckert.com.pl/pl/technologies/85,ciecie-kamienia.html). Ono też wyda się dla Ciebie zajmujące!

Żel jest możliwość także ochłodzić, ażeby posłużył jako zimny okład na stłuczenia i urazy. Suchy termofor wypełniony jest pestkami wiśni. Jest bardzo bezpieczny, ekologiczny. Długo utrzymuje temperaturę i dopasowuje się do kształtu sylwetki. Podgrzewa się go w mikrofali, lub piekarniku. Nie ma ryzyka porażenia prądem, czy oparzenia od gorącej wody, wobec tego jest zalecany także dla najmłodszych. Termofory zdołają także służyć do wspierania kuracji przy bólach brzucha, kręgosłupa, bądź stawów. Ciepłe okłady na brzuszek działają wspomagająco przy kolce u małych dzieci i niemowląt.

problem
Autor: Miele
Źródło: Miele

Termofor przeważnie zabiera się ze sobą do łóżka, gdy nie lubimy zimą wchodzić do zimnej pościeli. Ciepłe termofory działają odprężająco i relaksująco, przez co wspomagają w zasypianiu.

W handlu osiągalne są również warianty mini w postaci specjalnych ogrzewaczy, jakie zezwalają na ogrzanie zimnych dłoni, bądź stóp.
Comments are closed.