Obecni współwłaściciele aut nie muszą wybierać między funkcjonalnością a bezpieczeństwem, kiedy planują kupić nowy garaż

| 0
Jeżeli ktoś całkiem niedawno stał się posiadaczem wymarzonego pojazdu, niekoniecznie zresztą nowego, to zarazem myśli o praktycznym garażu. Najlepszym pomieszczeniem staje się garaż, który został zaplanowany jeszcze na etapie wznoszenia domu i stanowi integralną jego część. Kiedy kierowca bez wychodzenia na dwór może sprawdzić olej bądź wymienić przepaloną żarówkę, to niewątpliwie docenia to naprawdę komfortowe rozwiązanie.

ocieplenie

Autor: Baumit

Z kolei zupełnym przeciwieństwem murowanych garaży na pewno będą garaże blaszane. Choć sprawiają wrażenie mniej masywnych, to jednak użytkownicy są z nich zadowoleni. Szybki montaż, niska cena czy wreszcie możliwość przeniesienia go nawet na drugi koniec Polski to tylko wybrane zalety. Zresztą kupujący wcale nie muszą ograniczać swego wyboru do jednego z dwóch wskazanych garaży.Znakomitą alternatywą dla tradycyjnego blaszaka staje się garaż z płyt.

Ta niezwykle mocna betonowa konstrukcja zapewnia stabilność, a rozmaitość dostępnych wzorów spowoduje, że żaden esteta nie poczuje się rozczarowany. Takie garaże też można z łatwością zmontować czy przestawić, a i cena jego zakupu zadowoli najbardziej oszczędnych gospodarzy. Wytwórcy dbają o to, by wzornictwo było bogate i równocześnie nowoczesne. Wielkim plusem takich budowli na pewno bywa uniwersalność – garaż z płyt fantastycznie będzie harmonizował się tak z XXI-wieczną bryłą domku parterowego, jak i budynkiem sprzed wieku.

By domowy (generator wody wodorowej cena) garaż dobrze służył gospodarzowi, koniecznie musi być wyposażony w nowoczesną i porządną bramę garażową. Dzisiaj wielką popularnością cieszą się produkty z zautomatyzowanym napędem. Jeżeli kupującym zależy na artykułach wysokiej jakości, to zamawiają te z górnej półki.

Brama garażowa uchylna

Autor: tachyondecay
Źródło: http://www.flickr.com/photos/tachyondecay/2068146974/

Bramy segmentowe Wiśniowski () na pewno zadowolą tak kapryśnych kierowców – posiadają odpowiednie zabezpieczenia i bez większych trudności można doposażyć je w praktyczne akcesoria, przykładowo syrenę alarmową albo fotokomórkę. Ponadto kupujący mają duży wybór, jeśli pod uwagę weźmiemy proponowane wzornictwo. Natomiast pozostałe zalety bramy doceni kierowca już podczas jej użytkowania – w garażu będzie o dużo cieplej, a gwar dobiegający z ulicy nie będzie tak dokuczliwy. Zobacz: sprawdzony garaż z płyt.

Komentarze zostały wyłączone.