Nowe i niedrogie mieszkania we Wrocławiu

| posted in: Handel | 0
Inwestycja mieszkaniowa we Wrocławiu to spełnienie marzeń osób, które cenią sobie ciszę i kontakt z naturą, z jednoczesnym zachowaniem wszelkich udogodnień, jakie daje rozbudowana infrastruktura osiedlowa oraz doskonała komunikacja miejska. Zielona, przyjazna okolica jak i kameralny charakter inwestycji, pozwolą całkowicie cieszyć się wielkim, słonecznym mieszkaniem. Mieszkania na osiedlu we Wrocławiu spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających lokatorów.

Przestronne i tanie mieszkania we Wrocławiu stworzone zostały z niezwykłą dbałością o detale. Budynki powstały wedle nowoczesnej idei z płaskimi stropodachami. Elewacje stanowią ekologiczne elementy drewniane, które, efektownie otaczają tarasy najwyżej położonych kondygnacji. Balustrady balkonów na niższych pietrach powstały ze stali , którą ocynkowano i pomalowano. Przeszklenia, balkony i wielostronna ekspozycja – pozwalają na maksymalne wykorzystanie światła słonecznego i stworzą niepowtarzalny klimat wnętrz. W trzypiętrowym budynku znajdą się 74 mieszkania: o powierzchni od 28 do 120 m2 – wszystkie z balkonami albo ogródkami. Parter inwestycji przeznaczony został na lokale handlowo – usługowe.

bloki mieszkalne
Autor: Hans Kreul
Źródło: http://www.flickr.com

Dla komfortu mieszkańców w budynku zamontowano cichobieżne windy. W budynku zlokalizowany jest garaż podziemny wraz z kompleksem piwnic lokatorskich. W środku zespołu budynków zaplanowano wewnętrzne patio, a na zewnątrz kompleksu – plac zabaw dla dzieci. Wygoda i bezpieczeństwo mieszkańców zapewnia, wynajęta w tym celu fachowa firma ochroniarska oraz 24-godzinny monitoring.

Kliknij tutaj, żeby sprawdzić, co inny serwis udostępnił (http://www.aleklima.pl/klimatyzatory/mdv) na opisywany temat. To z pewnością także Cię zaciekawi.

Nowe mieszkania we Wrocławiu usytuowane są z widokiem na piękny park. Ta lokalizacja sprzyja aktywnemu wypoczynkowi. Nieopodal osiedla znajdują się ścieżki spacerowe i do joggingu, boiska sportowe oraz place zabaw dla dzieci.

Kiedy już przeczytasz ten artykuł, to spojrzyj także na podobne wątki (http://www.malesapd.pl/?url=nowosci), które mają nie mniej ciekawe informacje – one bardzo Cię pochłoną.

Prestiżowa lokalizacja zapewnia prosty dojazd do centrum miasta i znakomite połączenia komunikacyjne. Do centrum miasta można dostać się pieszo, bądź rowerem.

Nieopodal osiedla znajdują się przystanki autobusowe i tramwajowe, dzięki czemu mieszkańcy łatwo dojadą w każdy zakątek Wrocławia bez konieczności używania samochodu. Infrastruktura w pobliżu inwestycji zapewnia komfort codziennego życia. Parę minut spacerem od osiedla znajdują się przedszkola oraz szkoły. Blisko są również: bank, poczta, a także fitness oraz basen. Na zakupy można wybrać się do marketu oddalonego o 500 metrów. Lokalizacja umożliwia łatwy dostęp do atrakcji i zabytków miasta. Kino czy restauracje znajdują się tuż za rogiem. Osiedle we Wrocławiu to wymarzone miejsce dla osób które cenią sobie komfort, wynikający z połączenia lokalizacji mieszkania w malowniczej okolicy bez konieczności opuszczania centrum miasta.
Comments are closed.