Notesy – od czego zacząć?

| posted in: Handel | 0
Który notatnik dobry będzie na początek? Na co warto kierować uwagę i co może nam się przydać? Wszystko rzecz jasna zależy od tego, do czego zamyślamy przeznaczyć nasz notes, bo zastosowań może być wiele.

domu
Autor: Prayitno / Thank you for (6 millions +) views
Źródło: http://www.flickr.com
paliwo
Autor: REMES
Na start nie warto przesadzać. Jeżeli to nasz pierwszy bardziej kosztowny notatnik, to i tak nie zamyślamy na niego wydać nie wiadomo jak wiele, albowiem może skończyć się „jak w większości wypadków”, a więc wyląduje na dnie jakiegoś kartonu jak też przypomnimy sobie o nim za kilka lat. W jaki sposób się przekonać do nabazgrania pierwszej strony? Strategii jest przynajmniej parę, a każdy z Was jak się skoncentruje znajdzie także swój „przełącznik”, jaki pozwoli w końcu nadszarpnąć idealnie estetyczną konstrukcję. Nabazgraj na pierwszej kartce. Chwyć długopis, skreśl kilka kółek a także krzywych linii, dopisz może własne inicjały czy też imię? Domaluj słoneczko i kwiatki lub po prostu bazgraj, stawiając linie blisko siebie czy też tworząc okręgi. Gdy jest już dość brzydko możesz przejść do kolejnej strony. Zeszyt stracił trochę na wartości w Twoich oczach, z drugiej strony, skoro już jest zniszczony, to nic co utrwalisz w jego środku, nie sprawi, że będzie gorzej. Jaki kupić notes na start? Może być to dla przykładu eko notatnik z gumową tasiemką.

Nabądź notes i od razu znajdź mu użycie. Gdy powiem sobie od razu: nabywam notes – sprawdź – więcej na pamiętnik, wtenczas jest spora szansa, iż faktycznie od razu się do tego zabiorę.

Gorzej, jeżeli kupię tak jeden notatnik, potem drugi oraz trzeci, a w zasadzie, to diariusz piszę w jeszcze innym, gdzie do końca daleko. Jest jednakże spora szansa na powodzenie, jeśli będziemy mogli rozpocząć go zapisywać od razu po przyjściu z marketu.
Comments are closed.