Być może właśnie w tej chwili jest najodpowiedniejszy czas na kupno czterech kątów z pierwotnego rynku nieruchomości

| posted in: Handel | 0
Kupno czterech ścian jest jedną z najpoważniejszych decyzji, którą musimy podjąć w życiu. W chwili obecnej coraz więcej młodych ludzi stawia na to, by jak najprędzej wynieść się od własnych rodziców. Zamierzają oni już w młodym wieku zacząć żyć na własną rękę.

Czy warto sięgnąć po na nowoczesne żarówki ledowe?

| 0
W obecnych czasach każdy z nas może skorzystać z nowatorskiego oświetlenia, które cudownie sprawdza się w pierwotnej roli. Szczególnym powodzeniem wyróżnia się wariant ledowy, coraz powszechniejszy na krajowym rynku. Warto sięgnąć po takie żarówki, bowiem z ich pomocą można zagwarantować sobie ekonomiczne oświetlenie, które na pewno wpisze się w nasze preferencje.

Wycena nieruchomości – indywidualnie czy przy pomocy rzeczoznawcy majątkowego?

| 0
Wycena nieruchomości nie jest prostym zadaniem. Mimo to niemało osób decyduje się zrobić to samodzielnie. Co jest lepsze – działania na własną rękę czy wykorzystanie umiejętnych usług rzeczoznawcy majątkowego bądź pośrednika? Przekonajmy się.
Nie da się zaprzeczyć, że indywidualne wyceny nieruchomości nic nas nie kosztują – potrzebujemy wyłącznie odrobinę chęci i zaangażowania. Jednakże będzie to tylko wycena orientacyjna, ponieważ zwykły człowiek nie posiada stosownej wiedzy oraz zdolności, aby przeprowadzić to zadanie rzetelnie i skrupulatnie. A czyste hipotezy nie zawsze są wystarczające. Jeśli potrzebujemy dokładnej wyceny, musimy zgromadzić informacje co do nieruchomości umieszczonych w okolicy, co nam choć w małym stopniu pomoże.