Naklejki reklamowe i oklejanie pojazdów firmowych

| 0
Profesjonalna agencja reklamowa poleca się do skorzystania ze swojej oferty. Zapewniamy naszym klientom kompleksową obsługę w obszarze opracowania pomysłu, wdrożenia oraz realizacji różnego typu kampanii. Działamy na rynku już od 2000 roku. Przez te lata udało nam się zdobyć nie tylko doświadczenie, ale także zaufanie wielu odbiorców.

agencja reklamowa
Autor: i Hub
Źródło: http://www.flickr.com
Nasza firma to również drukarnia, która oferuje między innymi wysokiej jakości druk wielkoformatowy, plakaty, a także innowacyjne rozwiązania, takie jak naklejki reklamowe czy naklejki do oklejania aut. Konsekwentnie poszerzamy naszą ofertę, w celu jeszcze skuteczniejszego wychodzenia naprzeciw rynkowym zapotrzebowaniom. Wiąże się to nie tylko z poszerzeniem kompetencji naszego zespołu, ale także z inwestycjami w najnowocześniejszy sprzęt, który daje nam możliwość podejmować się nawet najtrudniejszych zadań. W naszej pracy staramy się dbać o pozytywne wyniki i skuteczną promocję i reklamę Państwa marki.

Porównaj – http://www.foliograf.pl/

W tym miesiącu Nasza agencja reklamowa daje znaczne bonifikaty na:

1) naklejki reklamowe – to znana forma reklamy stosowana na całym świecie, zarówno przez niewielkie przedsiębiorstwa, jak i potężnych potentatów. Naklejki prezentowane w miejscach sprzedaży towarów, informują o możności zakupu towaru, a rozdawane klientom pełnią rolę gadżetu. Naklejki genialnie sprawdzają się zatem jako element wspomagający akcje reklamowe. Nie tylko informują o możliwości jego zakupu, ale też są ciekawym środkiem reklamy przykuwającym uwagę klienta. Drukowane są w rozmaitych wielkościach oraz kształtach – od niewielkich etykiet, poprzez naklejki na meble czy ściany – kończąc na witrynach i oknach;

2) oklejanie aut – odpowiednio zaprojektowane i zrealizowane oznakowanie floty firmowej, znacząco przyczynia się nie tylko do budowy pozytywnego wizerunku marki wśród obecnych klientów, ale również zwiększa jej rozpoznawalność wśród potencjalnych odbiorców. Za pomocą naszego bogatego portfolio z dotychczasowych realizacji, mogą Państwo na własne oczy przekonać się o skuteczności naszych rozwiązań. Usługę oklejania samochodów

agencja reklamowa
Autor: Mike Herbst
Źródło: http://www.flickr.com

wykonujemy zarówno bazując na projekcie dostarczonym nam przez klientów, jak i od początku, samodzielnie opracowując koncepcje graficzną. Jeżeli chcecie Państwo zadbać o spójną i konsekwentną identyfikację wizualną Waszej firmy, z pewnością będziecie musieli zainwestować w odpowiedni wygląd firmowych pojazdów.

Zobacz: http://www.foliograf.pl/#!reklamy-na-budynkach/c1kdv

Dlaczego warto zlecić oklejanie pojazdów?

– Samochód firmowy to darmowy nośnik reklamy wizualnej.
– Efektowna reklama na pojazdach firmowych umacnia pozycję i utrwala wizerunek firmy na rynku.
– Oklejona flota firmowa wyróżnia przedsiębiorstwo i jest genialną promocją marki, towarów i przedsiębiorstwa.
– Oklejenie całego auta to dodatkowe zabezpieczenie lakieru przed czynnikami zewnętrznymi.

Comments are closed.