Najnowsze trendy w branży obuwniczej na sezon jesienno zimowy 2014

| 0
Moda na wygodę opanowała nasze ulice, dzisiaj na topie są buty, które nie tylko wyglądają pięknie, ale przede wszystkim dobrze się noszą. Wybierając obuwie jesienne musimy zwrócić także uwagę na to, ażeby właściwie zabezpieczały nas przed znacznie chłodniejszą pogodą. Szpilki od lat królują pośród rozmaitych typów damskiego obuwia. Mimo zmieniających się kierunków i krojów, szpilki w życiu się nie starzeją i w jakiejkolwiek nowiutkiej kolekcji czołowych twórców obuwia odnajdują swoje miejsce.

kobieta w szpilkach
Autor: GabboT
Źródło: http://www.flickr.com
Obcasy dodadzą kilku kolejnych centymetrów i pewności siebie. W obuwiu na takim obcasie, jakakolwiek dama, bez względu na wzrost i wagę, wygląda szczupło i zgrabnie.

czarne kobiece szpilki
Autor: Cristina Gonzalez
Źródło: http://www.flickr.com

Niezmiennym stylem, jaki aczkolwiek panuje na naszych ulicach już od pewnego okresu, lecz ciągle zostaje bezsprzecznym modowym przywódcą, są półbuty damskie, takie jak na przykład tu – 3i-store.com/dla-niej/obuwie/obuwie-damskie-polbuty. Zakładamy je zarówno do strojów dziennych, jak także do tych w wyższym stopniu wytwornych stylizacji, dzięki temu zdobywamy wyszukany rezultat. Owej jesieni, sięgając po obuwie w sam raz na jesienną porę, nie możemy przegapić botków. Rządzą na wszystkich sklepowych ekspozycjach, pociągając każdą kroczącą kobietę. Kolorystyka nie jest tak kolorowa jak w letnim obuwiu, za to wzorki są tak wielorakie, że każdy, nawet niezwykle wybredny, odkryje coś dla siebie. Rozpoczynając od półbutów damskich, poprzez botki za kostki, aż do wysokich kozaczków. To samo dotyczy obcasów. Od najbardziej wygodnej płaskiej podeszwy, poprzez średnie obcasy, do botków na wielkich koturnach.

Też styl sportowy na zawsze zagościł w polskich stylizacjach i nieraz czerpią z niego inspiracje także jednostki niemające na co dzień dużo wspólnego ze sportem. Nic ciekawego, sportowe buty są projektowane przez najwspanialsze marki, wykonane z wysokiej jakości surowców, także nadzwyczaj wygodne. Preferując obuwie sportowe, również wynajdziemy obuwie jesienne, dobre dla nas.

Wygoda, to tylko nim powinniśmy się kierować, kupując obuwie jesienne. Na szczęście współcześnie nie musimy już wybierać pomiędzy popularnością a komfortem.
Comments are closed.