Co kupić, aby wyglądać szałowo?

| posted in: Biżuteria, Kobieta | 0
Panie, które lubią nieustannie śledzić doniesienia ze świata mody, a oprócz tego nie lubią ubierać się w niemodny sposób, w sumie nie mają łatwo w życiu. Pewnie im to bardzo nie przeszkadza, lecz można śmiało powiedzieć, że w niesamowicie wielu przypadkach niby kobiety interesują się nowinkami modowymi, lecz i tak skarżą się, iż po zajrzeniu do swojej garderoby nie mogą zauważyć niczego ciekawego. A więc: co będzie niedługo na czasie? Co bez dwóch zdań warto sobie kupić, aby być modną?

Ślubne dylematy

| posted in: Kobieta | 0
Dzień ślubu to bezsprzecznie jedna z najważniejszych momentów w naszym życiu, dlatego większość par młodych przygotowuje się do niego, biorąc pod uwagę najmniejsze detale. W Polsce można odwiedzić profesjonalne targi ślubne, działa wiele firm eventowych, które zorganizują za nas tę szczególną uroczystość, spełniając najdziwniejsze życzenia klientów. Fotografie coraz rzadziej robi wujek Heniek – wyręcza go profesjonalny fotograf, który przeprowadza stylizowane sesje fotograficzne w plenerze.

Wiosenne porządki czas rozpocząć!

| posted in: Biżuteria, Kobieta | 0
Pora wiosenna wybuchła całą siłą. Ranki są na razie chłodne, jednak w dzień już jest tak ciepło, że warto zacząć myśleć o wiosennej garderobie. Przegląd tego co ubrać, a co z pewnością trzeba uzupełnić, nawet panowie winni poczynić dokładnie w tej chwili, jeszcze przed pełnią wiosny. Już za momencik na resztę roku przyjdzie nam pożegnać się z ciepłymi kurtkami, swetrami kupionymi podczas zimy w Szczyrku, Zakopanem z motywami góralskimi. To świetnie!

Co założyć na specjalne okazje??

| posted in: Biżuteria, Kobieta | 0
Wielki wpływ na to, co jest modne w kraju, mają zwyczaje zauważane w krajach zachodnich. W szczególności mowa tu o USA. Z tego kraju przykładowo przywędrowała moda na charakterystyczne czapki z daszkiem i wiele podobnych rzeczy. Na chwilę obecną bardzo często można spotkać w Polsce młodych mężczyzn z postawioną grzywką i czapką z daszkiem nałożoną na czubek głowy. Na trendy duży wpływ mają także produkcje filmowe oraz to, w co ubierają się popularne osoby.
1 2 3 4 6