Moda męska – co dokładnie się ubiera w obecnym sezonie? Trendy wiosna – lato 2015

| 0
Wiosna w każdym calu, w centrach handlowych posiadamy już obszerny asortyment zarówno na wymienioną porę roku, jak także na lato. Nie ma w ich zestawie zbyt kontrowersyjnych projektów, bo właśnie są zbyt krzykliwe a wobec tego niesprzedażowe. Co zatem Panowie winni mieć na sobie w aktualnym sezonie?

Moda męska
Autor: See-ming Lee
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli chodzi o kolorystykę, to moda męska tak naprawdę nie podlega dynamicznym zmianom i co roku powtarzają się te same gamy odcieni, zatem osoby które spodziewały się czegoś nowego, będą zawiedzione. Warto jednak wiedzieć jak co nosić, by prezentować się dobrze: LA REDOUTE CREATION . Bez wahania przebojem tego sezonu zostanie gama niebieska o niezmiernie dużym spektrum: od błękitów, poprzez nasilony niebieski, aż po granat. Ta kolorystyka pokazuje się w mniejszym albo znaczniejszym natężeniu w właściwie każdej kolekcji większych domów mody. Kilka firm postawiło nawet tylko na kolory niebieskiego. Ogromnie tęgim trendem jest zarówno biel, ale nie tak niesplamiona, lecz rozkosznie szarawa. W kolekcjach wiosenno-letnich nie może bez wątpienia zabraknąć koloru beżowego i w tym sezonie także jest on mocno zużywany. Jeżeli chodzi o detale, to najbardziej wyrazistym i naraz nowym trendem tegoż sezonu w modzie męskiej są wszelakiego typu wzory na tkaninach. I nie są to znane od wielu lat kraty i prążki, lecz wzory roślinne.

Kliknij na odnośnik koszulki polo męskie 5xl, on przybliży Ci temat, który Cię właśnie zaintrygował. Przeczytaj artykuł, posiadający interesujące informacje.

Odsetek ubrań nimi zdobiona jest stonowana, jednokolorowa i ledwie widoczna na tkaninach, inna ogromnie kontrastowa. Modne będą w podobny sposób nadruki inspirowane architekturą i sztuką, ale podobnie ciuchy będące jakby bazą do wydruku kolorowych fotografii. Fascynującym trendem jest wyzyskanie skóry i tkanin będących jej imitacją. I nie są to tylko dobrze znane kurtki , toż także innego typu części odzieży – spodnie, marynarki, koszule – jego-styl.pl/prosty-wloski-amerykanski-rodzaje-kolnierzykow-koszulowych/.

Moda męska
Źródło: http://pixabay.com
Dla wielu jednostek impulsy roślinne albo choćby barwa rubinowa jest czymś nie do założenia, inni się w takich motywach zakochają. Ja to mówią : „Są gusta i guściki”, wskutek tego też nie mamy obiekcji, iż jednym ustalony wzór może się podobać, a innym nie. Moda to kluczowy aspekt, o który nie powinny troszczyć się zaledwie kobiety.
Comments are closed.