Miejskie modelki, czyli moda z bloga

| posted in: Kobieta | 0
Jakiś czas temu w Polsce zaczęły powstawać blogi modowe. To na nich każdy może podejrzeć modę zupełnie inną, która nie mieści się w schematach, ale też typowe stroje prosto z sieciówek. Obecnie wiele blogerek profesjonalnie zajmuje się modą.

Karta kredytowa na zakupy
Źródło: http://pixabay.com/

Kiedyś blog szafiarki był jedynie pretekstem do nawiązania kontaktu z podobnymi dziewczynami i dzielenia się pasją do mody. Dziewczyny pokazywały, co zdobyły w czasie wyprzedaży albo w najlepszych szmateksach. Czasami sukienki znanej marki zdobywały dosłownie za 2 zł. Robiły spotkania, zamieniały się ubraniami, a od czasu do czasu znane firmy odzieżowa podawała jakiś podarunek. Zjawisko stało się popularne tak wyraźnie, że otworzyło się mnóstwo blogów, a najpopularniejsze przemieniły się w profesjonalne strony internetowe i przynoszą spore zarobki.

Ekskluzywna moda

W ramach tej ewolucji znane blogerki nie tak często zakładają kurtki wypatrzone na wyprzedażach, teraz interesujący są już polscy projektanci. Mnóstwo dziewczyn promuje ubrania polskich projektantów, którzy dopiero wkraczają na rynek – szkolenia dress code. Blogerki kupują więc drogie buty, zapominając, jak dużą wartość miało kiedyś 5 zł podczas wyprzedaży w szmateksie. Często atakowane i przede wszystkim wypatrywane są kolekcje projektantów dla popularnych sieciówek z ubraniami.

Kobieta na zakupach
Źródło: http://pixabay.com/

Ubrania światowych marek nie są robione dla mas, a w modzie zwykle ważne jest to, żeby odróżnić się od pozostałych. To przede wszystkim miła wiadomość, że w Polsce są już blogerki, które mają możliwość nosić ekskluzywne ubrania.

Zawód: blogerka modowa

Dziewczyny, odnoszące sukces w Internecie, dzięki swoim pomysłom i profesjonalnym fotografiom, podróżują po świecie jako twarze marki. Jeżdżą też na modne imprezy w towarzystwie gwiazd, sprawdzają każdy Fashion Week. Nie podejrzewały, że z blogerek demonstrujących ciekawe „outfity” staną się znanymi stylistkami, modelkami – stylistka poznań, czy też projektantkami. Jeśli któraś z nich włoży sweter LadyM, można mieć pewność, że grupa fanek pobiegnie do sklepu po taki sam.

Comments are closed.