Miejskie modelki, czyli moda z bloga

| posted in: Kobieta | 0
Kilka lat temu w naszym kraju zaczęły działać blogi szafiarskie. To na nich można podejrzeć modę eklektyczną, nie mieszczącą się w schematach, ale także typowe stroje rodem z normalnych sklepów. Obecnie sporo blogerek profesjonalnie zajmuje się modą.

Kilka lat temu blog szafiarki był jedynie pretekstem do nawiązania kontaktu ze światem i podzielenia się pasją do mody.

Czy ciekawią Cię podobne zagadnienia? Jeżeli tak, to jeszcze więcej (http://fabrykaoptyka.pl/) tego typu opisów znajdziesz na naszej następnej witrynie. Zachęcamy!

Dziewczyny chwaliły się, co zdobyły przy okazji promocji albo w ukochanych secondhandach. Czasami sukienki H&M lub innej znanej firmy zdobywały dosłownie za kilka złotych. Organizowały spotkania, wymieniały się ubraniami, a zwykle jakaś znana firma odzieżowa dawała miły podarunek. Moda się przyjęła do tego stopnia, że zaktywizowało się wiele blogów, a najlepsze zmieniły się w zawodowe strony internetowe pozwalające na spore zarobki.

Dominują projektanciW związku ze zmianami najlepsze blogerki rzadziej zakładają kurtki H&M wypatrzone na promocjach, teraz interesujący są już światowej sławy projektanci. Mnóstwo blogerek szerzy ubrania naszych marek i projektantów, którzy dopiero wkraczają na rynek. Blogerki dostają więc drogie buty, nie pamiętając już, jak dużą wartość miało kilka tal temu 10 zł podczas obniżek w lumpeksie. Często atakowane i przede wszystkim oczekiwane są prace projektantów dla modnych sieci odzieżowych, tak jak przykładowo Versace dla H&M kolekcja 2013. Kolekcje światowych marek nie są produkowane masowo, a w modzie zwykle istotne jest to, aby różnić się od pozostałych. To na pewno pozytywna wiadomość, że mamy blogerki, które mogą ubierać się ekskluzywnie.

Blogerka to zawód?Blogerki, które osiągnęły sukces w Internecie, dzięki swoim pomysłom i udanym zdjęciom, jeżdżą po świecie jako twarze marki. Chodzą na najciekawsze imprezy razem z gwiazdami, odwiedzają każdy Fashion Week. Nie podejrzewały, że z blogerek prezentujących spontaniczne zestawy ubrań staną się popularnymi stylistkami, modelkami, a nawet projektantkami mody. Jeśli jakaś z nich włoży sweter H&M, można podejrzewać, że grupa fanek wybierze się do sklepu po taki sam.

Źródło: domodi
Comments are closed.