Marzenia o prowadzeniu najbardziej autentycznego samochodu są realne

| 0
Ulice polskich miast pełne są samochodów tak bardzo podobnych do innych.
Nasze auta nie zwracają nikogo uwagi. Za nami przecież już ponury okres socjalistycznego ustroju, kiedy wszystko od butów, aż po auta, musiało być równe.

Zaś wszelka choćby próba bycia oryginalnym była bardzo źle odbierana.
wakacje
Autor: Andrew Budreski
Źródło: http://www.flickr.com

Nic więc dziwnego, że gro kierowców ma pomysł by ich samochód wyróżniał się w dowolny sposób. Sposobem na zmianę oblicza własnego pojazdu może być dla przykładu tuning – kliknij aby zobaczyć źródło. Dla pozornie niczym się nie wybijającego się auta (poznaj szczegóły) marki opel corsa b tuning może okazać się całkowitą zmianą wizerunku i co istotne osiągów. To jak wiemy wszyscy miejskie autko może (sprawdź tu) się zmienić nie do poznania. W każdym razie jeśli podejmiemy decyzję o dość drastyczną zmianę wizerunku własnego samochodu, warto się liczyć z tym, że pierwszy spotkany patrol policji może nie podzielać naszego entuzjazmu, pomimo że polskie prawodawstwo nie zabrania tuningowania samochodów. Prezencja auta ma znaczenie dla jednych, dla drugich dużo ważniejsze od wyglądu są cechy techniczne parametry samochodu. Dokonując modyfikacji samochodu trzeba uwzględnić najważniejsze normy skodyfikowane prawnie. Stuningowany pojazd nie może mieć ograniczonej widoczności z przodu oraz z boku samochodu. Na polskim rynku znajdziemy sporo firm serwisowych, które zajmują się ogólnie tuningiem lub po prostu ograniczają się do tuningowania konkretnego modelu pojazdów.

Kiedy jesteśmy posiadaczami pojazdu marki ford focus mk1 tuning może być dla nas przeprowadzany w specjalistycznym salonie forda. Tam także technicy zaproponują nam ogromną gamę proponowanych zmian, proponując specjalnie wyprodukowane dla takiego modelu części.
Comments are closed.