Czym kierujemy się przy wyborze ubrań najwyższego gatunku i dlaczego nie zawsze bywa to kwestia poczucia piękna i elegancji

wpis w: Kobieta | 0
Są na Ziemi faceci, którzy wybierają się na zakupy dopiero wtedy, gdy ich okrycie jest już tak podziurawione, że nie można go w dalszym ciągu wkładać. Pewnym rozwiązaniem powyższej sytuacji będzie zakup elementów garderoby wysokiego gatunku, czyli na przykład sztruksów eleganckich za 150 złotych, a nie za ledwo 50. Trzeba, co prawda, mocno się na początku wykosztować, ale będą one jak najlepiej służyć przez kolejne lata. W przypadku okrycia wierzchniego na jesień lub zimę, warto wziąć pod uwagę kupno kurtki ze skóry.

Kurtki ze skóry są każdego roku modne

wpis w: Kobieta | 0
Skórzana kurtka to must have każdej fashionistki. Nie ma co zastanawiać się czy warto w nią zainwestować, gdyż nie zawiedzie nas nigdy. Jest tak uniwersalna, że może pełnić funkcję żakietu! Ponadczasowa, funkcjonalna, czy można chcieć więcej? Kurtka skórzana odnajdzie się zawsze, wszędzie i o każdej porze roku.

Jak skompletować kolekcję na zimę

wpis w: Biżuteria | 0
Nie wszystkie rękawiczki są sobie równe. Nawet dawniej, gdy się pojedynkowano, to było lepiej zostać wezwanym na pojedynek przez zamożnego szlachcica niż jakiegoś obdarciucha ze śmierdzącą rękawiczką. Obecnie także możemy wybierać spośród wielu różne rodzaje rękawiczek. Przykładowo na zimę możemy zakupić mitenki, rękawiczki długie czy jednopalczaste lub pięciopalczaste. W niniejszym artykule omówimy zaś rękawiczki skórzane, rękawiczki sportowe i rękawiczki wełniane.

Kupując kurtki puchowe Columbia warto jednocześnie zainwestować w worki kompresyjne

wpis w: Biżuteria, Kobieta | 0
Dla osób, jakie zimą nie boją się podróżować i spędzać czas na wolnym powietrzu okrycie wierzchnie ma ogromne znaczenie. To, czy kurta i obuwie prawidłowo trzymają ciepło nie dopuszczając tym samym do przegrzania jest nadzwyczaj istotne i warto zwracać na to uwagę jeżeli jesteśmy na etapie wyszukiwania solidnej kurtki zimowej. W wielu sklepach znajdziemy cały ogrom interesujących ofert, które będą kusić tak samo ceną, jak i modnymi wzorami.

A Ty? Które buty wybierzesz?

wpis w: Biżuteria, Kobieta | 0
Wielkimi krokami nadchodzi zima, a razem z nią pojawia się coroczny problem każdej kobiety: postawić na buty modne czy wygodne? To prawda, ważne jest nasze dobre samopoczucie, lecz nie warto marznąć i kroczyć chodnikiem niczym po cienkim lodzie jeśli za oknem – 15 stopni i śniegu po pas. Zimową aurą buty mają za zadanie głównie zabezpieczać przed chłodem i posiadać przyczepną podeszwę. Takie obuwie czekają na nas w wielu fasonach.