Kilka słów odnośnie witamin dla gołębi

wpis w: Handel | 0
Zarówno doświadczeni hodowcy gołębi, jak i także świeżo upieczeni wiedzą, że ptaki te wymagają wielu środków, aby odpowiednio funkcjonować, szczególnie uprawiając sporty lotowe.

Jest to im bardzo potrzebne oraz ważne, co każdy hodowca ptaków musi pamiętać.

widok - zwierzęta

Autor: Marcin Moga
Źródło: http://www.flickr.com
wyjazd

Autor: Michele Lamberti
Źródło: http://www.flickr.com
Jednym z najbardziej bogatych środków jest omega 3 oil (omega 3 oil) który jest stosowany zarówno przez hodowców gołębi, jak również i ptaków ozdobnych.

Uważasz ten tekst za ciekawy? Wejdź na odnośnik do www (http://www.animalab.pl/wagi-precyzyjne), które da Ci bardzo dużo niezwykle wciągających informacji na ten wątek.

W składzie można znaleźć aż sześć naturalnych olejów roślinnych oraz tran. Nienasycone kwasy tłuszczowe pomagają wzmacniać naczynia krwionośne ptactwa, a także są współodpowiedzialne za właściwą pracę serca, co w kwestii gołębi sportowych jest bardzo ważne. Oprócz tego, zawartość bardzo dobrze poprawia wchłanianie wapnia. Podczas stosowania omega 3 oil, w znacznym stopniu poprawia się też wygląd ptaków, a ich barwa piór i skóra stają się nawilżone, natomiast stawy – mocniejsze. Należy mieć także na uwadze, iż środek ten podwyższa odporność gołębi, a także dostarcza im dużą dawkę energii – potrzebną zwłaszcza podczas długich oraz żmudnych lotów.

Ptaki, które nagle tracą formę, mogą borykać się ze zwiększonym stężeniem grzybów w organizmie. Aby się ich pozbyć oraz przywrócić gołębie do pełnej kondycji zdrowotnej, właściciele stosują A. W jego składzie znajduje się sto procent sorbinianu potasu. Skutecznie eliminuje on bakterie typu salmonelli i hamuje rozprzestrzenianie się czynników o działaniu rakotwórczym.
Grzyby znajdują się także w organizmie ww pełni zdrowych gołębi, lecz występują w obniżonym poziomie. W denerwujących chwilach – rozwijają się oraz znacznie obniżają formę, zwłaszcza w trakcie lotu. Antifungal (oferta antifugal) podaje się przez zmieszanie z wodą.
Komentarze zostały wyłączone.