Każdy laptop potrzebuje legalnego oprogramowania — zwłaszcza takie, które są kupowane do pracy

| 0
W naszym kraju obowiązuje taką ustawę, że każdy laptop, który jest wykorzystywany w biurach, powinien mieć oryginalny program.
Na pewno wszyscy pamiętamy skandal i ośmieszenia, na które wystawiona została policja, gdy jakiś czas temu wyszło na jaw, że pracują oni na pirackim oprogramowaniu.

oprogramowanie

Autor: frankieleon
Źródło: http://www.flickr.com
Ścigają takie rzeczy wśród rodaków, a sami nie popisali się dobrym przykładem. Dzisiaj takiego rodzaju zachowania wydają się być już stosunkowo rzadkie. Wszystkie firmy są świadome tego, że komputery, które znajdują się w obiekcie i używane są przez PRacowników, powinny posiadać oryginalne oprogramowanie, ale też legalny program antywirusowy. To niezwykle ważne. Trzeba trzymać na to rachunek i w razie kontroli udowodnić, że wszystko jest zgodnie z prawem. Jeśli kupujemy oprogramowanie za jednym razem do kilkudziesięciu albo nawet kilkuset komputerów, to rzecz jasna mamy szansę, by zapytać o zniżkę. Będziemy potraktowani niczym wyjątkowi klienci. W takim wypadku przykładowo przedstawiciel handlowy spółki przyjedzie do nas, by przeprowadzić przeszkolenie z ich programu. Będzie to pewnie dość przydatne, ponieważ badania pokazują, że duża część ludzi nie wykorzystuje wszystkich możliwości, jakie daje dany program, ponieważ po prostu o nich nie wiemy. Takiego typu szkolenie może być również wykonane zdalnie.

Taka forma jest dzisiaj bardziej popularna.

Na tej stronie znajdują się warte zainteresowania informacje, ale sprawdź także inne tematyczne wątki (https://omegastore.pl/3-radia-do-lazienki), ponieważ one również z pewnością Cię zainteresują.

Nie ma się czemu dziwić, przecież żyjemy w czasach ogólnej cyfryzacji. Zamawiając oprogramowania na komputery firmowe, nie zapominajmy o tym, że trzeba dostać także gwarancję.

Komentarze zostały wyłączone.