Każda, nawet największa całość rozpoczyna się od wielu podzespołów. Trzeba mieć to na uwadze, bo każdy element jest niezwykle istotny

| 0
Każda nawet najbardziej kompletna i całościowa rzecz, nie mogłaby działać dobrze bez odpowiednich podzespołów. To raczej oczywista kwestia, z której jednak niewiele osób sobie zdaje sprawę. Widzi się jedność, a nie odpowiednie elementy. Jednak bez tych „drobnostek” auto, czy telewizor by nie istniał nie budowałoby tez domów. Całość to suma mniejszych całości, to samo powiedzieć można o naszym życiu, jak i o naszym ciele. To że charakteryzujemy daną osobę charakterologiczne to dzięki temu, że widzimy w niej więcej cech.

elektronika

Autor: Michael Coghlan
Źródło: http://www.flickr.com
Niektóre cechy stoją w sprzeczności ze sobą, są dodatnie i ujemne, ale to jest logiczne, żebyśmy mogli mówić o człowieku, jako o całości. Nawet, gdy staramy się o pracę, to może w CV nie dodajemy swoich słabych stron, ale na rozmowie kwalifikacyjnej może takie pytanie padnie. Warto się do tego przygotować, bo szukanie wad na poczekaniu może być kłopotliwe.

Naprawdę, nie lubimy dostrzegać u siebie wad, bo mogą one nas przekreślić w oczach innych ludzi, a co więcej, nie lubimy psuć sobie humoru. My, jako ludzie jesteśmy bardziej skomplikowani, więc tak samo skomplikowane będą nasze cechy, nasza różnorodność. Z rzeczami jest znacznie łatwiej, gdyż nie mówimy tu o uczuciach i emocjach, jak w przypadku zwierząt,czy ludzi. Wiadomo, że można powiedzieć, że jesteśmy do jakieś rzeczy przywiązani, jak do drugiego człowieka, bardziej to jednak będzie definiowało nas niż daną rzecz. A rzeczy i ich części składowe to zupełnie inna sprawa. Programatory, części zamienne, akcesoria, elementy na wymianę, to tylko część przykładów, które może zdefiniować właśnie to, o czym

elektronika

Autor: Dave Ruske
Źródło: http://www.flickr.com

mowa – .

Są to pewne elementy, by możliwe było powstanie większej całości, tak więc niezmiernie ważne jest, by zawsze istniały i zawsze były pod ręką. Co więcej, przez to, że wiele jest różnych części do wyboru, tak wielka jest ich różnorodność istotne jest także, aby umieć dobrać odpowiednie składowe do dużego projektu.

Tak samo zajmujące materiały dotyczące objaśnianej tematyki przeczytasz tutaj – sprawdź więcej w tym omówieniu. Poznasz omawianą kwestię pod innym kątem!

To tak samo jak z przepisem kulinarnym, musimy odpowiednio dobrać składniki, aby pasowało, aby powstało coś smacznego. Jeśli dobierzemy złe składowe to efekt na pewno nas nie zadowoli.

Komentarze zostały wyłączone.