Każda chce się prezentować jak najmodniej

| posted in: Biżuteria, Kobieta | 0
Nie uwielbiamy się wyróżniać z tłumu, przez to co roku uważnie przeglądamy, co jest trendy latem, wiosną, zimą czy jesienią. Pragniemy, żeby inni nas podziwiali, żeby spoglądali na nas i zaznaczyli, iż wspaniale rozumiemy się na modzie, iż powiemy w co się musimy stroić. A powinniśmy powiedzieć, że w związku z modą powinniśmy być bardzo uważni, ponieważ przemienia się ona właściwie z sezonu na sezon oraz moment dekoncentracji ma szanse spowodować, iż nasze rzeczy w ogóle nie będą modne.

Moda damska
Autor: Lookatme BR
Źródło: http://www.flickr.com
Wcześniej jesteśmy informowani co jest modne
Jeżeli namyślamy się, jak mają prezentować się trendy wiosna 2014 to z pewnością musimy sobie uświadomić, że będą królowały pastelowe barwy, cukierkowy róż, lub brudny żółty jak najmocniej będą tutaj na miejscu i co ważne mają one wybijać się nie tylko w naszej garderobie, lecz też oraz powinny być zauważalne w naszych akcesoriach takich jak na przykład lakiery do paznokci. Moda lato 2014 natomiast nie tylko oferuje nam neonowe barwy, lecz także ogłasza się, że będą królowały lambadówki, a więc delikatne oraz dziewczęce spódniczki, więc kiedy widziałyśmy niedawno jakąś w szafie naszej mamy, to bez wątpienia jest to najlepszy moment, by ją stamtąd wyjąć i wyprać, gdyż na wakacyjne miesiące będzie jak znalazł. Więcej o tegorocznych trendach można przeczytać tutaj .

sukienki
Autor: Cajsa Lilliehook
Źródło: http://www.flickr.com

Moda damska pozwala na eksperymenty
Projektanci mody wyznaczają określone kierunki, mówią co będzie modne, w jakie ubrania warto zainwestować. Na szczęście moda damska jest bardzo elastyczna, a co się z tym łączy, mamy szanse być pewni, że jeśli troszeczkę pokombinujemy to nic niedobrego się nie stanie. Ponieważ przecież nie każda musi właściwie się czuć w pastelowych kolorach, ale jeżeli wspaniale wyglądamy w lambadówie, to przecież nikt nam nie zakaże jej ubierać w innym kolorze. Taka moda to dla kobiet prawdziwe pole do popisu, gdzie poprzez ubranie idealnie możemy pokazać własne potrzeby, własny charakter oraz udowodnić, iż samodzielnie też umiemy zaproponować interesujące stylizacje, takie jak na przykład tutaj –Musimy się fajnie czuć w tym co nosimy
Najważniejsze w zabawie modą jest to, aby odpowiednio się czuć w tym co ubieramy, abyśmy powiedziały, iż nam to pasuje oraz iż nie będziemy się w danym ubraniu męczyć przez cały dzień, przeklinając że dałyśmy się namówić na takie połączenie. Moda jest po to, aby z nią kombinować.

Comments are closed.