Jakim sposobem niedrogo wykonać papierosy – metoda dla oszczędnych

| 0
Aktualnie, mając do dyspozycji jedynie maszynkę do krojenia makaronu bądź prostą niszczarkę, możemy zrobić nieprawdopodobnie tanie papierosy.
Kto posiada dostęp do netu, nie musi przepłacać.

Wyjście ewakuacyjne tabilca
Źródło: hsu-notlichtwelt.de

W sieci aż roi się od ofert sprzedaży liści tytoniu. Kilo tytoniu kosztuje ok. 10 – 25 zł. Za paczkę uiścicie dodatkowo mniej więcej 10 zł. Kilo suchych liści zdołamy więc mieć przeciętnie (z przesyłką) za 27 złotych. Kiedy już dysponujemy liśćmi, wypada je czymś pociąć. Rodacy i na to odkryli banalny sposób. W niedużych ilościach, tylko na własne potrzeby możemy użyć manualnej maszynki do cięcia makaronu . Dwukrotne przepuszczenie poprzez nie liści daje już całkiem fajną krajankę. Leniwi, a również posiadający większe popyty nikotynowe, używają zwykłych niszczarek do papieru. Możemy je nabyć już za trzydzieści zł! Najtańsze gilzy (następna strona) papierosowe kosztują blisko 7 zł za 500-700 sztuk.
marka
Autor: Lupoline
Źródło: Lupoline
A co ze zdrowiem? Które z papierosów są w wyższym stopniu szkodliwe: domowego wyrobu czy wywodzące się z kiosku? Jest to zadawniony spór między miłośnikami dawnych Sportów jak też Carmenów, już dawno rozstrzygnięty poprzez naukoWCów. Jedne jak też drugie zawierały jednakową nikotynę. Tyle iż jedne bardzo śmierdziały i przez to mniej nęciły, natomiast drugie miały kuszące smakowe dodatki. Poza tym Sporty wykonywano tradycyjnymi metodami, natomiast tytoń (kliknij tutaj gilzy dark horse) podlegał naturalnej fermentacji.

W droższych papierosach stosowano chemiczne metody fermentacji liści, przed jakimi specjaliści ostrzegają (nabijarka do papierosów). Teraz wystarczy najprostsza nabijarka do papierosów, ażeby cieszyć się domowym sposobem wykonanymi papierosami, w dodatku mniej szkodliwymi.
Comments are closed.