Jaki gadżet reklamowy może posłużyć jako ochrona przed promieniami słonecznymi?

| 0
W ofercie agencji reklamowych jest szeroka paleta różnych gadżetów, jakie można rozdawać obecnym oraz potencjalnym interesantom prowadzonej przez siebie firmy.

Mogłyby być to kubki, koszulki, długopisy albo czapki – pod tym linkiem| – z daszkiem.
Mogą być one dobrym nośnikiem reklamowym, ponieważ mają dość obszerną powierzchnię, na której można by umieścić praktycznie jakikolwiek (nadruk na materiale). Poza tym tego typu czapkę można wkładać codziennie przez parę miesięcy w roku, więc umieszczoną na czapce reklamę może obejrzeć wiele osób. Sama czapka mogłaby mieć praktycznie jakikolwiek kolor, a jej obwód można by regulować przy pomocy prostego w użyciu zapięcia. Jest ona wyprodukowana z bawełny, co powoduje, że jest niezwykle miła w dotyku. Jej cena to tylko parę złotych, dlatego też czapki z daszkiem z nadrukiem są doskonałym rozwiązaniem na przykładowo nagrody w organizowanym na np. pikniku biznesowym konkursie. W wypadku kupna większej liczby czapek, maleje także cena pojedynczej czapki. Można także zlecić wzór, jaki posiada jednolity biały fragment materiału nad daszkiem. Znacznie polepsza to czytelność umieszczonych w tym miejscu nadruków promocyjnych.
Kubek malowany ręcznie, ceramika bolesławiecka
Autor: „Manufaktura”
Źródło: „Manufaktura”

Istnieje dużo różnorodnych wersji takich czapek. Różnią się m.in. materiałem użytym do ew. wzmocnienia daszka. Może to być pleksi albo karton. Naturalnie daszek nie musi być wzmocniony, jednak stanowczo przedłuża to jego trwałość. Najczęściej tego typu czapka składa się z 6 elementów, z których każdy może posiadać inny odcień.

Atutem tego towaru jest jego uniwersalność także ze względu na docelową grupę odbiorców. Tego typu czapkę z daszkiem mogą wkładać praktycznie wszyscy: kobiety, dzieciaki czy panowie.
Comments are closed.